Genel Piqapoo İle Köpeğiniz Çok Rahat
Piqapoo İle Köpeğiniz Çok Rahat

Piqapoo İle Köpeğiniz Çok Rahat

Piqapoo İle Köpeğiniz Çok Rahat

Piqapoo, köpekler için dizayn edilmiş olan özel bir temizlik aracıdır. Tuvalet ihtiyacını giderdiği anda işe yarayan bu araç temizlik açısından ve hijyen açısından çok önemlidir. Köpekler için tasarlanmış bu aracı köpeğiniz çevreyi kirletmesin diye, sokaklara dışkı bırakmasınlar diye kullanmanızda fayda vardır. Poşet ve poşetin monte edildiği bir klips ile birlikte kullanılan bu alet köpeğin kuyruğunun altına takılarak dışkının buraya düşmesini sağlıyor.

Köpek Dışkısında Çok Zararlı Bakteriler Var

Köpeklerin dışkılarında ve idrarlarında çevreye ve insanlığa çok zarar veren bakteriler vardır. Köpekler tuvalet ihtiyaçlarını dışarıda gördüklerinde ve dışkılarını açık alana bıraktıklarında bu bakteriler doğaya zarar veriyor. Açıktaki dışkıyla temasa geçebilecek küçük veya büyük herkes tehdit altına giriyor. Sokakta oynayan bir çocuk bilmeden o bölgeye yaklaşırsa veya dokunursa bakteriler çocuğa geçer ve hasta olmasına neden olabilir. Havaya yayılarak geniş bir çevreyi etkisi altına alabilir ve nefes yoluyla iç organlara kadar gidebilir. Beyin, akciğer, karaciğer gibi organlarda yerleşerek burada kist oluşturur.

Piqapoo İle Bakterilerin Yayılmasına Dur Deyin

Mucize alet piqapoo kullanımına başlayarak köpeğinizin açık alana dışkı bırakmasını önleyin. Havaya karışan bakterileri hapsedin ve insanlara zararlı olmasını engelleyin. Piqapoo, köpeğinizin en doğal ihtiyacını giderirken onu rahatsız etmez. Sizi de huzura kavuşturur, çünkü köpeğiniz tuvaletini yaptığında dışkıyı almasanız çevreden tepki toplarsınız, alsanız ellerinizle almak zorundasınız bu durum hiç de hijyenik değildir. Siz o maddeyi alırken elinize eldiven ya da poşet giyecek ve ondan sonra alacaksınız fakat yine de alırken hissetmek kötü bir olaydır. Ayrıca yakın mesafede bulunduğunuz için nefes alırken sizin ciğerlerinize ve beyninize bakteriler girebilir. Yani sizin ve köpeğinizin iyiliği için en güzel çözüm köpeğinize piqapoo takmanızdır.

Yürüyüşlerde Daha Konforlu Olsun

Önlemlerinizi alarak çıktığınız yürüyüşlerde siz ne kadar rahat ederseniz ve kendinizi huzurlu hissederseniz köpeğiniz de bir o kadar huzurlu ve rahat olur. Piqapoo’yu ilk taktığınızda belki biraz huzursuz olur ve çıkarmanız için ısrarcı olabilir ancak birkaç yürüyüşten sonra o kadar alışır ki varlığını bile fark edemez duruma gelir. Sanki kendine ait bir parça gibi doğal davranmaya başlar.

Piqapoo İle Köpeğiniz Çok Rahat

 

Video kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UCxV7ZQXTq7yPtfMAfrdNjvg

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.