Genel Piqapoo ile Hayat Daha Kolay
Piqapoo ile Hayat Daha Kolay

Piqapoo ile Hayat Daha Kolay

Piqapoo ile Hayat Daha Kolay

Piqapoo ile sevimli dostlarınız köpekleriniz ile yürüyüşleriniz daha keyifli hale gelebilir. Sevimli köpeklerinizin günlük tuvalet ihtiyacını giderirken elinizde poşetler ile mi geziyorsunuz? Piqapoo ile artık sadece tek elinizle köpeğinizi kuyruğuna taktığınız aparatla, sevimli dostunuz tuvalet ihtiyacını giderirken sizde onunla geçireceğiniz zamanın keyfiniz çıkartınız. Piqapoo hafifliği ve kullanım kolaylığı ile sizinde hayatınızı kolaylaştırmayı sağlıyor.

Piqapoo Nedir?

Piqapoo köpek sahiplerinin hayatını kolaylaştıran bir ürün olup kullanması oldukça basit hayvan dışkısı toplama aparatıdır. Bu aparat sayesinde köpekleriniz ile gezdirmeye çıkardığınızda, tuvalet ihtiyacını rastgele yapamayıp Piqapoo dışkı poşetinin içinde toplanacaktır. Piqapoo ile köpekleriniz dilediği gibi gezebilecek. Onlar dışarıda olmanın keyfini yaşarken siz de arkasından poşetle dışkı toplamak zorunda kalmayacaksınız.

Piqapoo Nasıl Kullanılır?

Dünyada kullanımı hızla yayılan Piqapoo ürünü Türkiye ‘de ilk ve tek olarak ürün satışına başlamıştır. Piqapoo kullanımı oldukça kolaydır. Piqapoo üstünde bulunan kıskaç ile köpeğinizin kuyruğuna takmanız yeterlidir. Yürüyüşe çıkmadan once kuyruğa takılan piqapoo sayesinde köpeğinizin dışkısı kıskacın altındaki görünmez ve hafif olan poşetin içine düşsün. Tuvalet ihtiyacı bittikten sonra tekrar klipsinde çıkartıp çöpe atmanız yeterlidir. Köpeğiniz bu deneyimi ilk defa yaşarken biraz zorluk çekebilirsiniz bu çok normal bir davranıştır. Bir kaç kez kullanımdan sonra bu durumu çabucak alışıyorlar. Her ırk köpeğe uygun olan piqapoogüvenle kullanabilirsiniz.

Piqapoo Nerden Alabilirim

Piqapoo Türkiye distribütörlüğü sayesinde temin etmesi de kullanımı kadar kolaydır. Piqapoo silikon klips ve görünmez poşetler içeren kutular halinde satılır. Silikon klips kısmı yumuşak plastikten yapılmıştır. Irkı ne olursa olsun her köpeğe uyum sağlayan silikon klips kuyruk kısmına takıldığında köpeğiniz ilk zamanlar dışında hissetmeyecektir.

Piqapoo kutusu içinde yer alan diğer aparat ince plastikten yapılmış poşetlerdir. Bu poşetler sızdırma yapmayan kullanıldıktan sonra atılması gereken kısmıdır. Köpeğinizin tuvalet ihtiyacı bittikten sonra tek kullanımlık poşeti silikon klipsten ayırıp poşeti çöpe atmaktır.

Bu buluş sayesinde köpek sahibi olmak isteyip, tuvalet ihtiyacının giderilmesi zorluğunu düşünüp bu isteğinden vazgeçmektedir. Piqapoo ile artık köpeklerin tuvalet ihtiyacını gidermek keyifli hale geliyor

Piqapoo ile Hayat Daha Kolay

 

Video kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UCxV7ZQXTq7yPtfMAfrdNjvg

SONRAKİ YAZI

Bakırköy Pet Kuaför

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.