Genel Pet Kuaför Üsküdar
Pet Kuaför Üsküdar

Pet Kuaför Üsküdar

Pet Kuaför Üsküdar

Biricik dostlarınızı severek emanet edebileceğiniz, ilgi ve alakanın yüksek bir noktada toplandığı adres pethair.com’dur. Bu adres size köpeğinize dair birçok konuda yardımcı olabilecek profesyonel bir ekiple doludur.

Pet-Köpek Kuaförlüğü Nedir?

Evinizin değerli üyesi köpeklerinizi ve ev hayvanlarınızı bakım ihtiyacının fazlasıyla karşılandığı yerlerdir pet kuaförleri. İşini severek ve hayvan sevgisi içerisinde gerçekleştirilen hayvanlarınızı ürkütmeden nazikçe genel bakım ihtiyacını karşılayan pethair sizin isteğiniz üzerine farklı hizmetlerde verebilmektedir.

Pethair.Com Gezici Kuaförlük Hizmeti
Oldukça yaygın olarak kullanılan bu yöntem kişilerin de yükünü oldukça hafifletmektedir. Hayvanlarını gezintiye dahi çıkardıklarında kısa bir süre içerisinde tırnak, tüy, yıkanma gibi işlemlerini gerçekleştirebildiği seyyar bir pet kuaförüdür. İnsanlarda olduğu gibi ev hayvanı dahi olsa mutlaka aylık ya da haftalık olarak rutin bakım ihtiyacı giderilmelidir. “Nasıl yapılır” ya da “nereden bilgi alınmalıdır” gibi konular kafanızda soru işaretleri oluşturuyor ise pethair.com.tr adresine ulaşarak genel bir bilgi edinebilirsiniz.

Pethair Gezici Köpek Kuaförü Üsküdar Hizmeti
İstanbul’un birçok noktasında uğrak yeri olan pet kuaför Üsküdar semtinde de güzergâhları bulunmaktadır. İşini severek yapan bu profesyonel ekip ile köpeğinizin düzenli olarak bakım ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Pet kuaför Üsküdar semti ya da başka bir semt fark etmeksizin kapınıza kadar gelerek makine kesim, banyo, makas ile kesim, rütuş ve tarama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bir salon içerisinde yapılabilen bütün hizmetler gezici ekip içerisinde de mevcuttur. Dilerseniz memnun kaldığınız köpek ya da pet hayvanınız için ürünlerden temin edebilirsiniz.

Pethair Hizmet Bedeli Nedir? Nasıl Randevu Alınmalıdır?
Pethair.com.tr adresinden iletişim bölümünden rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Semte göre fiyat kataloğu değişmez, sadece ev hayvanınızın cinsi ve yapılacak olan özel isteğe bağlı olarak da bakıma göre fiyatlarda değişiklik oluşur. Başlıca makina kesim ücreti 80 TL, banyo 50 TL, makas kesim 100 TL, rötuş ve tarama işlemleri için de 40 TL ödersiniz. Bu fiyatlar genel itibari ile olup ev hayvanınıza göre değişir. En net bilgiyi siteye erişim sağlayarak telefon ile öğrenebilirsiniz. Randevu oluşturmak için de telefon aracılığı ile erişim sağlayarak tarih ve saat netliği yapabilirsiniz.

 

ÖNCEKİ YAZI

Pet Kuaför Zeytinburnu

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.