Genel Pet Kuaför Tuzla
Pet Kuaför Tuzla

Pet Kuaför Tuzla

Pet Kuaför Tuzla

Evde hayvan besleyen kişilerin sayısı oldukça fazladır. Hayvanlar evde beslendiği zaman daha çok bakım isterler. Evde yaşayanların sağlığı açısından da bu bakımlar oldukça önemlidir. Hayvanların sık sık temizlenmesi ve traş edilmesi gerekebilir. Ayrıca evde beslenen hayvanların parazit ve bakteri kontrolü sık aralıklarla yapılmalıdır. Böylece hayvan beslenen ortam daha sağlıklı bir yere dönüşür. Hayvan sahipleri tüm bakımları yapmakta zorluk çekebilir. Bu yüzden pet kuaförleri görev yapar. Pet kuaförü her evcil hayvanın mutlaka gitmesi ve bakım yaptırması gereken mekanlar arasında bulunur. İstanbul’da bulunan hayvan sahipleri pethair.com.tr sitesinden semtine en yakın hayvan kuaförüne ulaşabilir. Hayvan kuaförleri evcil hayvanların bakımlarını belli ücretler karşılığında üstlenir.

Pet Kuaförlerin Hizmet İçeriği

Pet kuaförler hayvan berberi olarak da biliniyor. Ancak kuaförlerde sadece traş hizmetleri yer almıyor. Pet kuaför hizmet içeriğinde makine ve makas traşı, hayvan banyosu, ilaçlı tüy taraması, göz ve kulak temizliği ve tırnak bakımı gibi bölümler bulunuyor. Tırnak bakımında tırnak kesimi, tırnak temizliği, manikür ve pedikür gibi hizmetler yer alıyor. Pet kuaförlerinde hizmetler bitmiyor. İsteyen hayvan sahipleri bu kuaförlerde veteriner kontrolünde sağlık taramaları yaptırıyor. Bu hizmetlerinin tümüne pethair.com.tr adresinden ulaşabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Pet Kuaför Sağlık Taraması
Pet kuaförlerinin bazılarında veteriner hizmetleri de olabiliyor. Veterinerlerin bulunduğu bu kuaförlerde sağlık taramaları yapılıyor. Köpeklerden ve kedilerden idrar örnekleri alınıyor, ultrason hizmetleri bulunuyor. Pet kuaförlerde tüylerde parazit taraması da gerçekleştiriliyor. Hayvan besleyenlerin yardımcısı hayvan kuaförleri, biricik dostlarınıza ilgi gösteriyor ve onların sağlıklı bir yaşam sürmesi için gerekli hizmetleri veriyor. Pet Kuaför Tuzla değerli hayvanlarınızı güven içinde teslim edebileceğiniz bir hayvan kuaförüdür. Her anınızda yanınızda olur ve ekip çalışması yürütür. Güler yüzlü bir ekibe sahiptir.

Pet Kuaförleri Hayvan Traşı Modelleri
Pet kuaförlerinde hayvan traşı sıklıkla yapılan işlemler arasında yer alır. Hayvan traşı Pet Kuaför Tuzla hizmetleri içinde de bulunuyor. Kuaförde makine ve makas traşı modelleri mevcut. Köpeklerin ya da kedilerin tüy dökme oranlarına göre traş modeli belirleniyor.

SONRAKİ YAZI

Pet Kuaför Zeytinburnu

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.