Genel Pet Kuaför Sultanbeyli
Pet Kuaför Sultanbeyli

Pet Kuaför Sultanbeyli

Pet Kuaför Sultanbeyli

Evcil hayvanlarımız her şartta bakıma ve ilgiye ihtiyaç duyarlar. Çünkü onların sahiplerinden başka hiç kimseleri yoktur ve bu durumu onlara hissettirmemek adına hiçbir ihtiyaçları ihmal edilmemelidir. Sahiplerinin de onları ilgisiz bırakması evcil hayvan dostlarımız adına adeta bir yıkım anlamına gelir. Ancak ne var ki çoğu evcil hayvan sahibi yoğun hayat temposunu, iş yükünün getirdiği stresi, trafiği ve yorgunluğu bahane olarak gösterip evcil hayvanlarına yeteri kadar ilgi gösterememektedir. Bu bahaneler çoğu zaman gerçeği de yansıtabilir ve haklı görülebilir. Ancak bundan böyle bu bahaneleri haksız çıkaran bir hizmet mevcuttur: pet kuaför Sultanbeyli. Pethair adı altında faaliyet gösteren firmamız Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında, özetle İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Bu hizmet gezici araçla gerçekleştirilmekte olup evcil hayvan sahiplerinin adreslerine dek gidilerek evcil hayvanların tüm ihtiyaçları yerinde halledilmektedir. Pet kuaför Sultanbeyli evcil hayvan kuaförlük hizmetine ek olarak köpek eğitimi, evcil hayvan taksisi ve köpek oteli gibi hizmetleri de müşterilerine sunar.

Eşsiz Personel Kalitesi

Pethair her ne kadar 2016 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteriyor olsa dahi personel alanındaki en deneyimli, en uzman ve en profesyonel kişiliklerden oluşur. Bu personelin tamamı evcil hayvan misafirlerimize karşılıksız sevgi duygusuyla yaklaşır ve eşsiz bir yardımseverlik örneği sergilerler. Böylelikle sizler de evcil hayvan dostlarınızı emanet edebilecek güvenilir bir adres bulmanın huzuruyla dolarsınız.

Randevu Nasıl Alınır?
Pethair, yalnızca hizmeti sunuş şekliyle değil randevu alınış usulüyle de sizlere mükemmel kolaylıklar sağlar. Pethair.com.tr adresine tıklayarak çevrimiçi randevu sistemine ulaşmak ve bu sistemde sizlerden talep edilen bilgileri girdikten sonra randevuyu onaylamak mümkündür. Aynı zamanda pethair.com.tr adresindeki telefon numaramız ile de bizlerle temas kurarak randevu taleplerinizi iletmeniz mümkündür.

Pethair Hijyenik midir?
Pethair’ın asla taviz vermeyeceği ilkelerinden biri hijyendir. Bu ilke, evcil hayvan dostlarımızın sağlığını her şeyden üstün tutmamızdan ileri gelir. Her türlü araç ve gerecimizi kullandıktan sonra ultraviyole cihazlarında sterilize ediyor ve dezenfektan spreylerle bu temizliği garantilemiş oluyoruz. Bundan dolayı içiniz rahat bir şekilde evcil hayvanlarınızın bizden hizmet almalarını sağlayabilirsiniz.

ÖNCEKİ YAZI

Pet Kuaför Sarıyer

SONRAKİ YAZI

Pet Kuaför Sultan gazi

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.