Genel Pet Kuaför Şişli Pet Kuaför Hizmeti Nedir? Nasıl Yapılır?
Pet Kuaför Şişli Pet Kuaför Hizmeti Nedir? Nasıl Yapılır?

Pet Kuaför Şişli Pet Kuaför Hizmeti Nedir? Nasıl Yapılır?

Pet Kuaför Şişli Pet Kuaför Hizmeti Nedir? Nasıl Yapılır?

Kedi ve köpek bakımı için pet kuaför şişli sizleri bekliyor. Tek bir telefonunuzla, evcil hayvanınızın banyo, tıraş, göz ve kulak temizliği, tırnak kesimi ve ihtiyacı olan birçok bakım hizmeti pet kuaför şişli aracılığıyla kapınıza kadar geliyor. Sahip olduğunuz kedi ve köpeklerin, tırnak sağlığının, der, sağlığının ve tüy sağlığının tam anlamıyla sağlıklı bir şekilde korunabilmesi için, düzenli bir şekilde bakıma ihtiyacı olduğu herkes tarafından biliniyor. Tüm kişisel ihtiyaçlarının düzenli bir zaman aralığı ile karşılanması halinde, hem kedi ve köpekleriniz hem de siz mutlu oluyorsunuz.

Peki Hangi Hizmetler Veriliyor?

Tüm hizmet ve bilgi seçeneklerine ulaşıp, daha detaylı bir bilgi sahibi olmak istiyorsanız, pethair.com.tr sitesi sizleri bekliyor. Özel ve özgün bir şekilde tasarlanmış olan bu araçta, yıllardır tecrübeye sahip olan hayvan kuaförleri tarafından geniş kapsamlı tüm pet kuaför hizmetleri profesyonellikle veriliyor. Kedi veya köpeğinizin ihtiyacı olabilecek tüm tıraş çeşitleri (makine ve makas tıraşı), tırnak kesimi ve bakımı ve banyo hizmetleri her tür ve her cins köpek ve kedileriniz için araçta hizmet veriliyor. Kullanılan her türlü bakım malzemelerinin temizliği, ultraviyole ışınlarla birlikte yapılıyor ve dezenfekte edici spreylerle de temizleniyor. Tüm temizlik ve bakım hizmetleri en temiz ve en hijyenik şekillerde veriliyor. Yapılan tüm bakımları ve verilen tüm hizmetleri görsel olarak da görmek için, pethair.com.tr sitesini ziyaret edebiliyor ve bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Evcil Hayvanlarınızın Kuaförleri Bir Telefon Mesafesinde
Yapılan makine tıraşı ile hayvanınızın tüy dökmesi engellenmiş oluyor ve sonrasında yıkanarak, fön yardımıyla kurutuluyor. Makas ile yapılan tıraşta ise, köpeğinizin ya da kedinizin tüyleri görsel açıdan estetik bir görünüme sahip oluyor. Bunun içerisinde, tırnak kesimi ve göz-kulak temizliği de dahil oluyor. Tabi ki sonrasında cinsine uygun olan bir şampuanla yıkanıyor ve tüyleri taranarak kurutuluyor. Sadece banyo hizmeti de bulunuyor. Bu hizmette ise, köpeğiniz ya da kediniz, cinsine uygun olan bir şampuan seçilerek yıkandıktan sonra, tüyleri fön makinesi yardımıyla taranarak kurutuluyor. Her bakım her hizmet itinayla ve özenle yapılıyor.

SONRAKİ YAZI

Pet Kuaför Ümraniye

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.