Genel Pet Kuaför Şile
Pet Kuaför Şile

Pet Kuaför Şile

Pet Kuaför Şile

Evlerinde evcil hayvan bakan birçok kişi gerek yoğun iş temposundan gerekse başka nedenlerden ötürü köpeklerinin temizlik ve bakımları için zaman ayıramazlar. Ancak köpeklerde aynı insanlarda olduğu gibi rutin bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu gibi durumlarda köpek bakımlarının yapıldığı uygun pet kuaförüne ihtiyaç duyulur. Şile civarında ikamet eden ve köpeklerinizin bakımını yapacak uzman kişilerden yardım alabileceğiniz pet kuaför şile hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Köpek Tüy Bakımı
Her köpeğin ırk yapısına ve büyüklüğüne göre tüy yapıları farklılık gösterir. Bazı köpekler çok uzun bir tüy yapısına sahip iken bazı köpekler kısa fakat yoğun tüy yapısına sahip olabiliyor. Ancak her durumda belirli aralıklarla tüy bakımları yapılması gerekir. Köpeklerinizin tüy bakımları ile ilgili bilgi alabileceğiniz pethair.com.tr web sitesini mutlaka ziyaret ederek konu hakkında detaylı destek alabilirsiniz.

Köpek Deri ve Cilt Hastalıkları

Pet Kuaför Şile olarak bakımları için teslim ettiğiniz köpeğinizin öncelikle tüy, cilt ve derisinde bir problem olup olmadığı kontrol edildikten sonra bakımı hakkında köpek sahibine kısa bilgi verilir. Köpeklerin tüy dökme problemleri genellikle herhangi bir cilt herhangi bir cilt yada deri hastalığından kaynaklanmadığından emin olmak gerekiyor. Sağlıklı evcil hayvanınız normal şartlarda yılda iki kez tüy dökme evresi geçirirler. Bunun dışında sürekli tüy döken köpeklerde cilt ya da deri hastalığı gelişmiş olabiliyor.

Pet Kuaför Hizmetleri
pethair.com.tr sitesinden detaylı bilgilerin bulabileceğiniz köpek kuaför hizmetleri dahilinde köpeğinizin deri ve cilt bakımından sonra onlar için hazırlanmış özel ilaçlı şampuanlarla güzelce ve masaj yaparak yıkandıktan sonra daha önceden sterilize edilmiş makas yada tıraş bıçağı ile ırkına uygun olarak tıraşları yapılır ve tekrar banyo yaptırdıktan sonra tırnaklarının arası temizlenerek tırnak kesimi yapılır. Ayrıca gözyaşı lekeleri ve kulak içleri ve kulak arkaları özel solüsyonlar ile temizlenir.

Köpek Bakımları Hangi Aralıklarla Yapılmalıdır?
Köpeklerin bakımları sahiplerinin uygun gördüğü sıklıkta yapılabileceği gibi yılda en az iki kez mutlaka yapılması gerekir. Yılda iki kez bakımı yapılan köpeklerin olabilecek herhangi bir deri hastalığından korunacağı gibi tırnakları uzadığı zaman yürürken dengeleri bozulur. Kulak temizlikleri yapılmadığı için kulak rahatsızları oluşabilir. Bu nedenle bakım zamanlarına dikkat etmek önemlidir.

ÖNCEKİ YAZI

Pet Kuaför Ümraniye

SONRAKİ YAZI

Pet Kuaför Sarıyer

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.