Genel Pet Kuaför Sarıyer
Pet Kuaför Sarıyer

Pet Kuaför Sarıyer

Pet Kuaför Sarıyer

Evde beslenen evcil köpeklerin düzenli bakımlarının yapılması gerekir. Bakımlı bir köpek bir evde ev sahibine daha faydalı olacaktır. Köpekler yapıları gereği insan canlısı hayvanlar oldukları için evde bakılmak için çok tercih edilen bir hayvan türüdür. Çok fazla köpek türü vardır ve isteğe göre evde bakmak üzere değişik türler tercih edilir. Hepsinin ihtiyaç duyduğu bakım türü farklıdır. Bilinçsiz yapılan bir bakım hayvanı kötü etkiler. Köpeğin türüne göre ihtiyacı olan bakımı pet kuaför Sarıyer en iyi şekilde yapar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Küçük dostlarınıza en iyi hizmeti vermek için çalışılır. Küçük dostlarınızın memnuniyeti birinci sırada yer alır.

Çalışma Şekli

Pet kuaför Sarıyer, gezici araç ile çalışır. Müşteriler aradığı zaman istenilen gün ve saatte verilen adrese gezici araç ile gidilir. Köpeğin türüne göre gerekli olan bakım yani kuaförlük hizmeti köpeğe, konusunda uzman personel tarafından yapılır.

Verilen Hizmetler
Verilen hizmet alanı çeşitlidir. Her köpeğe uygun bakım yapılır. Köpeğin banyo yapılması, taranması, köpeğin gerekli ise traş edilmesi gibi çeşitli hizmetler vardır. Bu hizmet alanlarının ayrıntıları pethair.com.tr internet adresinde ayrıntılı bir şekilde yer almaktadır.

Fiyat Bilgisi
Köpeğin türü nedir, köpeğin ihtiyacı olan kuaförlük hizmeti nedir. Buna göre istenen hizmet verilir ve bu verilen hizmetin türüne göre fiyat değişir. pethair.com.tr internet adresinde bulunan telefon numarası aranarak hizmet fiyat bilgisi almak mümkün.
İletişim

Firmanın internet adresinde bulunan iletişim yolu ile aranıp randevu alınması iyi bir hizmet akışı için gereklidir. Talep edilen tarihte randevular müsait ise gezici pet aracı ile istenilen adrese gelinir ve hizmet verilir.
Hizmet verilen araç tam donanımlı bir araç olup, hijyen en ön planda tutulmaktadır. Köpeğe kuaförlük hizmeti için gerekli olan tüm ekipmanlar pet araçta bulunur. Görevli personel özenle seçilmiştir. Konusunda gerekli tecrübeye sahip kişilerden oluşan bir ekip kurulmuştur. Çevreye hiç bir şekilde zarar verilmemektedir. Araçta atık su tankı bulunduğu için işlemler bittiği zaman atık su tankı çevreye zarar vermeyecek bir yere boşaltılmaktadır.

ÖNCEKİ YAZI

Pet Kuaför Şile

SONRAKİ YAZI

Pet Kuaför Sultanbeyli

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.