Genel Pet Kuaför Pendik
Pet Kuaför Pendik

Pet Kuaför Pendik

Pet Kuaför Pendik

Evcil hayvan kuaförleri tıpkı sizin sahiplendiğiniz gibi hayvanlarınızı sahiplenerek özenle ihtiyaçlarını karşılar. Pethair.com.tr adresi de sizler ve evcil dostlarınız için var. Sizin firmaya kadar yorulmanızı istemeden apartmanınızın yanı başına kadar gelerek zamanın size kalmasını sağlar.

Nasıl Bir Bakım Sistemi Uygulanır?
Standart olarak uygulanan işlemler mevcuttur. Bunlar; makine ile kesim, yıkama, kurutma ve makas ile kesim gibi gerçekleştirilen hizmetler mevcuttur. Tabi ek olarak isteyeceğiniz özel bakım ihtiyacı olabilir. Bunları randevu için ulaştığınızda yetkili kişiye belirtmeniz yeterli olacaktır.

Gezici Olarak Pet Kuaför Hizmetinde Neler Yapılamaz?
Ofis ortamında yapılabilen işlemlerin tümü gezici araç içerisinde gerçekleştirilir. Bazı pet sahipleri veterinerlik hizmetlerinden de yararlanmak ister ancak araç içerisinde mümkün değildir. Fakat ilgili ve şirket tarafından anlaşmalı olan veterinerlik birimlerine size yönlendirme sağlar. Hizmet dışı olan bir seçenek ise evcil kedilerin banyo olanağının olmayışıdır. Kediler suyu sevmedikleri için banyo sırasında istenmeyen sorunlar yaşatabilir. Bu sebeple sadece kedilerde banyo işlemi gerçekleştirilmez. Araç içerisinde evcil hayvanınıza uygun olan bakım ilaçlarından faydalanmak isterseniz satın alabilirsiniz.

Pet Kuaför Nerelerde Bulunur?

Şimdilik İstanbul içerisinde hizmet veren, İstanbul’u ağlarıyla örmüş bir firmadır. Pet kuaför Pendik, Üsküdar, Acıbadem, Kadıköy, Büyükada, Bağcılar gibi ulaşımı sıkıntılı olan noktalarda bile hizmet vermeye devam etmektedir. Semtlerinin geniş nüfusu ve hayvan severliği ile pet kuaför Pendik, Şişli, Beykoz, Çatalca gibi tam ters güzergâhlarda dahi işinin başındadır. pethair.com.tr web adresi ile sorunsuz ulaşım sağlayabileceğiniz pet kuaförlük hizmeti uzman kadro ile evcil hayvanınızın konforunu ve güvenliğini sağlayan gerçek bir evcil hayvan dostudur.
Size sadece birlikte geçireceğiniz keyifli zaman dilimleri kalır. Evcil hayvanınızın cinsi ne olursa olsun sorun yaşamadan bakım hizmetinden yararlanabilirsiniz. İşlem uygulanması sırasında birebir hayvanınızı görerek içiniz rahat bir şekilde teslim alabilirsiniz. Uygulanacak işlemlerle alakalı olarak işlem süresi değişmektedir. Kesim ve benzeri uzun süre gerektiren işlemler bir saat gibi bir süre içerisinde gerçekleştirilir. İşlem sırasında hayvanı sakinleştirici ya da benzeri ilaçlar kesinlikle verilmez. Tamamen konuşarak iletişime geçilir.

 

ÖNCEKİ YAZI

Pet Kuaför Sultan gazi

SONRAKİ YAZI

Pet Kuaför Sancaktepe

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.