Genel Pet Kuaför Kartal
Pet Kuaför Kartal

Pet Kuaför Kartal

Pet Kuaför Kartal

İnsanların kuaförlere ihtiyacı olduğu gibi hayvanların da ihtiyacı vardır. Hayvanlarda belli dönemlerde bakıma ihtiyaç duyarlar. Cinsiyetine ve ırkına göre bu bakımlar değişkenlik gösterir. Pet kuaför yeni gelişen bir hizmettir. Evcil hayvanların türüne ve cinsiyetine uygun bakımların yapıldığı yerlere pet kuaför deniliyor. Pet kuaförlerinde tırnak bakımları, banyo, ilaçlama, göz ve kulak temizliği ve manikür gibi hizmetler bulunuyor. Pet Kuaför Kartal bu hizmetleri alabileceğiniz güzel bir kurum oluyor. Hayvanlarınıza ilgi gösteriliyor ve uzman kişilerle çalışılıyor.

Pet Kuaför Kartal Banyo Hizmetleri

Evcil hayvan banyosu kolay bir işlem gibi görülebilir. Ancak hayvan banyosunda dikkat edilmesi gereken birçok konu vardır. Bunların başında banyo suyu sıcaklığı geliyor. Banyo suyunun çok sıcak ya da çok soğuk olması hayvanları korkutabilir. Hayvanların banyodan olumsuz etkilenmemesi için su iyi ayarlanmalıdır. Pet Kuaför Kartal uzman veterinerler ile çalışarak köpeklerin ya da kedilerin banyosuyla yakından ilgileniyor. Banyo sırasında kulak arkaları temizleniyor ve tüyler özel şampuanlarla yıkanıyor. Banyo sonrası hayvanlar güzelce kurulanıyor. Banyo işlemi titizlikle gerçekleşiyor.

Pet Kuaförlerde Traş Hizmetleri
Evcil hayvanların banyosu dışında traşı da önemli konulardan birisidir. Köpek ve kedi traşları uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Traştan sonra mutlaka parazitlerin olup olmadığına bakılması gerekiyor. Kimi hayvanlar traştan etkileniyor. Bunu önlemek için hayvanlara hassas davranılması gerekiyor. Makine traşında sesten olumsuz etkilenen köpeklere makas traşı da uygulanabilir. Makas traşı makine traşına göre daha pahalı olabiliyor. Hayvanlarını traş yaptırmak isteyen müşteriler pethair.com.tr sitesinden pet kuaför seçebiliyor ve randevu günü alabiliyor.

Pet Kuaförleri Sağlık Kontrolleri
Pet kuaförlerinde hizmetler traş ve banyo ile sınırlı kalmıyor. Hayvanların tüm sağlık kontrolleri ve testleri pet kuaförlerinde yapılabiliyor. Kuaförlerde yer alan uzmanlar ve veterinerler hayvanlardan idrar ve kan örnekleri alıyor. Hastalık olup olmadığı inceleniyor. Gerekli durumlarda ultrasona koyuluyor. Pet kuaförlerde sağlık hizmetlerinin yapılması hayvanlarda hastalık oluşumunu önlüyor ve sağlıklı hayvanlar yetiştirmenize yardım ediyor. Pethair.com.tr pet kuaför ve pet eğitim hizmetlerini bulabileceğiniz bir sitedir. Bu siteden istediğiniz hizmete randevu tarihi alabilirsiniz.

ÖNCEKİ YAZI

Pet Kuaför Eyüp

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.