Genel Pet Kuaför Kağıthane
Pet Kuaför Kağıthane

Pet Kuaför Kağıthane

Pet Kuaför Kağıthane

Pet, evcil hayvan anlamına gelir. Pet kuaför ise evcil hayvanların bakımına dair her türlü faaliyeti ifade eder. Bu faaliyetlerin kapsamı insandaki kuaför anlayışından farklıdır. Pet kuaför; kulak içi temizliği, göz temizliği, rötuş, tarama, tırnak kesimi, tüy tıraşı ve banyo gibi hizmetlerin genel adıdır. Pet kuaför Kâğıthane bu hizmetleri evcil hayvan dostlarımıza sunarak onlara çok daha kaliteli bir yaşam sunmayı hedefler. Bu hedefine ulaşmak için de kurulduğu 2016 yılından beri yollardadır. Gezici aracıyla hizmet veren siz değerli müşterilerimiz tarafından alınan randevu üzerine adreslerinize kadar gelerek sizleri evcil hayvan dostlarımızla onca yolu çekip yorulmanızı engeller. Bu sayede yolda kaybettiğiniz zamanı evcil hayvan dostlarınıza ayırarak onlara hak ettikleri değeri verebilirsiniz. Pethair.com.tr adresinde firmamıza dair çok sayıda bilgi yer alır. Ziyaret ederek bizim hakkımızda merak ettiklerinizi zorlanmadan öğrenebilirsiniz.

Randevu Nasıl Alınır?

Bizlerden randevu almak oldukça kolaydır. Ancak en kolay yol Pethair.com.tr adresinde yer alan online randevu sistemidir. Bu sisteme evcil hayvan dostumuzun cinsini ve bizlerden talep ettiğiniz hizmetleri girerek hem ortalama bir fiyat alabilir hem de tek tıklama ile bizleri adresinize davet edebilirsiniz. Buna ek olarak Web sitemiz üzerinde bize ait çok sayıda iletişim kanalı yer alır. Bunlara dair bilgilere de erişerek doğrudan irtibata geçebilir ve randevu isteklerinizi bize bildirebilirsiniz.

Faaliyet Alanları Nereler?
Pethair, kendine herhangi bir sınır koymadan tüm İstanbul’da faaliyet gösterir. Hem Avrupa hem de Anadolu yakalarında hizmetlerini sürdüren Pethair, gezici aracı ile İstanbul’un herhangi bir bölgesinde evcil hayvan dostlarımızı misafir etmeye ve sizlere bu eşsiz hizmeti sunmaya hazırdır.

Bunun Haricinde Ne Gibi Hizmetler Mevcuttur?
Kuaförlük hizmetine ek olarak pet taksi, köpek oteli ve köpek eğitimi gibi hizmetler de firmamız bünyesinde aynı kalitede sizlere sunulur. Ancak bizleri aramadan bilmenizi isteriz ki herhangi bir anestezi uygulaması gerçekleştirmiyoruz. Ancak sizlerin yoğun talebi ve zorunluluk bulunması durumunda en yakın veteriner kliniğine giderek anestezi ve sakinleştirici gibi uygulamaların gerçekleştirilmesi mümkün olabilmektedir. Aynı zamanda pet kuaför Kağıthane kedi dostlarımızı yıkamak için de ek ücret talep etmektedir.

ÖNCEKİ YAZI

Pet Kuaför Fatih

SONRAKİ YAZI

Pet Kuaför Kadıköy

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.