Genel Pet Kuaför Fatih
Pet Kuaför Fatih

Pet Kuaför Fatih

Pet Kuaför Fatih

Pet kuaförler, tüm evcil hayvanlar için bakım hizmetleri ve yıkama işlemlerinin gerçekleştiği yerlerdir. Türkiye’de son zamanlarda evcil hayvan besleme oranının artması ile bu tür kuaförlerin sayısı da artmıştır. Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde bulunmaktadır. Bu yüzden bu kuaförler bir zincir şeklinde ve şubelere ayrılarak her bölgede hizmet vermektedir. Örneğin İstanbul’da faaliyet gösteren bir kuaför bütün semtlerde olduğu gibi Fatih’tede pet kuaför fatih olarak hizmet vermektedir.

Evcil Hayvan Bakımı

Evcil hayvanlar, evde tüm bireyler ile iç içe yaşadığı için birçok mikroorganizma ve bakterinin çoğalması için uygun bir ortam hazırlamaktadır. Hayvanların tüylerinin arasına yerleşen bazı bakteriler, insanlar için tehdit oluşturmaktadır. Bundan sebeple fazla tüylerin kesilmesi ya da banyo ettirilmesi gerekir. Bunun dışında hayvanların tırnak bakımları da düzenli olarak yapılması gerekir. İstanbul’da bu işlemleri gerçekleştirebileceğiniz birçok kuaför bulunmaktadır. Bu kuaförlerden birisi de pet kuaför fatih adıyla hizmet vermektedir.

Hayvan Bakımı Nasıl Yapılır?
Bunu uygulamak için birçok faktör göz önünde bulundurulmalıdır. Zamanı olmayanlar için geçici bakım önerileri pethair.com.tr internet adresinden takip edilebilir. Bu işlem için hayvanın cinsi, yaşı, kilosu hesaplandıktan sonra hayvana zarar vermeyecek kısalığa kadar tüyleri kesilir. Bu işlemler için bu iş için tasarlanmış özel makine ve aletler kullanılmalıdır. Aksi halde hayvan zarar görebilir. Ardından muhakkak olarak banyo yaptırılmalıdır. Bunun dışında tırnak kesimi de özel aletler yardımıyla orta kesim şeklinde uygulanır. Bakım işlemlerinin dışında pet kuaförler, köpek eğitimi ve köpek oteli olarak ta hizmet vermektedir. İşleri gereği şehir dışına çıkan insanlar köpeklerini buralara emanet ederek huzurla işlerini yapabilir.

Hayvan Bakımı ve Oteli Fiyatları
Fiyat çizelgesi için pethair.com.tr internet adresi takip edilebilir. Burada kedi, köpek veya diğer hayvan türleri için bakım fiyatları özel olarak belirtilmiştir. Banyo ücreti 15 ile 20 lira arasında olup, komple bakım hizmetleri de 40 ile 50 lira arasındadır. Otel ücreti ise günlük eğitimler dahil, günlük 15 lira ve 30 lira arasında değişmekte olup. Köpeğin türlerine göre fiyat değişebilir.

SONRAKİ YAZI

Pet Kuaför Kağıthane

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.