Genel Pet Kuaför Çatalca
Pet Kuaför Çatalca

Pet Kuaför Çatalca

Pet Kuaför Çatalca

Evcil hayvanlar ev ortamlarında bakıldıkları için aynı insanlar gibi rutin bakım ve temizliğe ihtiyaç duyarlar. Sahipleri tarafından bakım ve temizliklerine dikkat edilmesine rağmen bu bakım onlar için yeterli değildir. Mutlaka deneyimli ve işin uzmanı kişiler tarafından rutin olarak bakımlarının yapılması gerekiyor. Bu bakım ve temizlik işlemleri için yardım alabileceğiniz pethair.com.tr adresinde aradığınız tüm soruların cevabını bulabilirsiniz.

Köpek Tıraş ve Bakımında Hijyenin Önemi

Çatalca bölgesine hizmet veren pet kuaför Çatalca olarak dilersiniz bulunduğunuz adrese donanımlı özel araçlarımızla gelerek köpeğinizin hem tıraşını hem rutin bakım ve temizliğini yapmak mümkündür. Atık olan malzemelerin dışında köpeklerinizin tıraşı ve bakımı için kullanılan tüm malzemeler tüm kullanımdan sonra özel makinalarda dezenfekte edilerek steril hale getiriliyor ve yeniden kullanıma hazır hale getiriliyor. Onlar için hazırlanmış havlular tek kullanımlıktır ve kullanımdan sonra atılır.

Pet Kuaför Hizmetleri
Pet Kuaför Çatalca dendiğinde aklınıza sadece köpek tıraşı gelmemeli, petinizin tıraşından, deri ve cilt temizliği, tüy parlaklığı, kulak, burun ve diş bakımı dahi yapıldığı gibi kulak içleri ve arkası özel solüsyonlarla canları yanmadan onların hırçınlaşmasına neden olmadan gerektiği gibi uygulanır.

Köpek Tıraşı Nasıl Yapılır?
Köpekleriniz genel bakımları, tıraşları için pethair.com.tr adresine yada site üzerinde bulunan iletişim numaralarına ulaşabilir ve dilerseniz adresinizde köpeğiniz için bakım ve tıraş yardımı alabilirsiniz. Köpekleriniz uzman ekip tarafından önce deri ve cilt incelemesi yapıldıktan sonra tüyleri 20 dakika kadar taranarak parlaması sağlanır ve keçeleşmesi giderilir, böylece ölü tüylerden arındırılır. Daha sonra eğer köpeğinizde normal tüy dökme zamanları dışında tüy dökülmesi oluyorsa tıraş makinası ile 2 v3 cm kadar kesilir ve ilaçlı özel şampuanlarla yıkanarak saç kurutma makinası ile kurutulur. Köpeğinizde tüy dökme problemi yoksa makasla sadece tüyleri biraz kısaltılır.

Köpek Tıraş Edilirken Neler Dikkat Etmek Gerekir?
Öncelikle evcil dostunuzu teslim edeceğiniz kişilerin, işinin ehli, köpek tıraş ve bakımında uzman olan tecrübeli kişilere emanet etmek gerekir. Tıraş yapılacak ortamın hijyenik olması önemli bir durumdur. Aynı insanlarda olduğu gibi köpeklerde de hastalıklar deri ve kan yoluyla bulaşabileceğinden steril cihazlar kullanımına ve işlemler sırasında köpeğinizin kesinlikle hırçınlaşmaması için sevgi ve şefkatle yapılmasına özen göstermek gerekir.

 

ÖNCEKİ YAZI

Pet Kuaför Esenler

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.