Genel Pet Kuaför Büyükçekmece
Pet Kuaför Büyükçekmece

Pet Kuaför Büyükçekmece

Pet Kuaför Büyükçekmece

Pet kuaförler köpek ve kedi gibi evcil hayvanların bakımlarının yapıldığı bakım merkezleridir. Bu merkezlerde uzman hekimler görev yapar. Hayvanların sağlığı açısından gerekli tüm bakım ve temizlikler bu merkezlerde yapılıyor. Pet kuaförler pet besleyen hayvan sahipleri için önemli her detayı düşünüyor. Evcil hayvanların daha sağlıklı olması için belli periyotlarla bakım yaptırmak gerekiyor. Hayvanların her bakımı evde yapılamayabilir.
Hayvan traşı ve parazit temizliği gibi bakımların mutlaka veteriner gözetiminde yapılması gerekiyor. Ayrıca hayvan sahipleri isterlerse yıkama ve tırnak bakımı gibi hizmetleri de pet kuaföründe bulunabilir. Pet kuaför Büyükçekmece evcil hayvan bakımlarının uzmanlar tarafından yapıldığı merkezlerden birisidir.

Pet Kuaför Köpek Traşı
Pet kuaförlerinde köpeklerin her türlü bakımı ve traşı yapılıyor. Köpek traşı önemli bir işlemdir. Çünkü traştan olumsuz etkilenmemesi gerekir. Evcil hayvanlara gerekli görüldüğünde traş yapılması öneriliyor. Köpek traşı makas ya da makine traşı olarak iki çeşit oluyor. Evde köpek besleyenler köpeklerin tüy dökmesini istemez. Bu yüzden tüy dökümünü azaltmak için makine traşı yapılır. Makineyle tüyleri alınan köpekler daha az tüy döker. Pet kuaför Büyükçekmece bakım merkezinde her çeşit köpek traşını bulabilirsiniz. Köpeklere makas traşı yaptırarak köpeğinize estetik bir görünüm de kazandırabilirsiniz.

Pet Kuaför Bakım Ücretleri

Pet kuaförlerinde her hizmet için ayrı ücret tarifesi bulunuyor. Uygun fiyatlarla köpek ve kedilere tüm bakımlar yapılıyor. Pet kuaför yıkama işlemleri şampuana bağlı olarak 60 TL civarında oluyor. Özel şampuanla yıkama ve parazit temizliği 100 TL’yi bulabiliyor. Pet kuaför traş hizmetleri de banyo dahil olmak üzere 120 TL civarında oluyor. Ayrıca diğer bakımlar da ayrı ücretlere tabi tutuluyor. Pethair.com.tr sitesinden size en yakın pet kuaförünü bulabilir ve uygun ücretlerle hayvanlarınızın tüm bakımını yaptırabilirsiniz.

Pet Kuaför Randevu Alma Sistemi
Evcil hayvan bakımı yaptırmak isteyen hayvan sahipleri bakım günü için randevu alabilir. Pethair.com.tr sitesi hızlı bir şekilde randevu almanızı sağlar. Hayvanların sağlığı için bakım ve temizliklerinin ihmal edilmemesi gerekiyor. Evcil hayvanlarınızı uzman ellere teslim edebilir, sağlıklı olmalarını sağlayabilirsiniz.

ÖNCEKİ YAZI

Pet Kuaför Çatalca

SONRAKİ YAZI

Ataşehir Pet Kuaför

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.