Genel Köpek Yıkama İstanbul Avrupa Yakası
Köpek Yıkama İstanbul Avrupa Yakası

Köpek Yıkama İstanbul Avrupa Yakası

Köpek Yıkama İstanbul Avrupa Yakası

Evcil hayvan dostlarına harika bir hizmet veren köpek yıkama İstanbul Avrupa yakası yıkama ve kuaförlük dallarında hizmet vermektedir. Köpek kuaförlüğü yapmak üzere gezici araçlarla hizmete başlayan pet kuaförler aynı zamanda banyo ve genel bakım işlerini de yapmaktadır. Banyo, tıraş, tırnak kesimi ve bakımı, pati bakımı, göz temizliği ve bakımı, kulak temizliği bakımı gibi çeşitli bakım işlerini yerine getirmektedirler. Köpeklerin en hassas bölgelerinden olan göz ve kulaklar için dikkatli bir bakım yapılması gerekir. Gezici pet kuaför ise aracının içerisinde bulunan donanım sayesinde bu bakım işini en iyi yapan kişidir.

Araçta Özel Bakım Ve Temizlik
Evcil hayvan bakımı için özel olarak dizayn edilmiş araçlarda yer alan aletler ve cihazlar köpek bakımı için ideal malzemelerdir. Kuaförün tıraş işleminde kullanacağı tıraş makinesi ve makası ile fön makinesi vardır. Tıraş işleminde bazı köpekler makine ile tıraş edilirken, bazı cins köpekler makas tıraşı edilmek durumunda kalır. Cins köpeklerin doğal yapıları kısa tıraşa uygun değildir. Yaz ve kış uzun tüylerle kalmaları gerekir. Köpek yıkama İstanbul Avrupa yakası her köpeğin cinsine ve yapısına göre tıraş etme konusunda bilgi ve beceri sahibidir. Yapılması gereken müdahaleye göre işlem yapar.

Banyo Yaparken Mutlu Olan Köpekler

Köpekler banyo yapmayı çok sevmezler, huzursuzluk çıkarmaya bayılırlar, etrafa su sıçratıp kirletirler. Evlerde onları yıkamak ve temizlemek oldukça zordur. Fakat araçta yıkanan köpekler hem huzursuzluk çıkarmazlar, hem de ortam onlara uygun olduğu için kirlenmesi çok önemli değildir.
Asıl önemli olan gerektiği biçimde banyo yapabilmesi ve temiz kalabilmesidir. pethair.com.tr gezici aracında banyo sırasında kullanılan şampuanlar yine onların doğal yapılarına uygun özel şampuanlardır. Fön makinesi ile kurutma gerçekleştirilir. Tırnak kesimi ve bakımı ile patilerin bakımı yapılır. Bu tür işlemler sırasında kullanılan her türlü alet sterilizasyon cihazından geçirilerek mikroplara karşı korunur. Sağlığa zarar verebilecek hiçbir açığa izin verilmez. Her türlü önlem önceden alınır ve hastalıklara karşı gelinir.
İnternet Sitesinden Kolay Ulaşım
Pet kuaförlük hizmeti almak için pethair.com.tr adresinden istediğiniz hizmeti bildirerek talepte bulunabilirsiniz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.