Genel Köpek Kuaförü Büyük bakkal köy
Köpek Kuaförü Büyük bakkal köy

Köpek Kuaförü Büyük bakkal köy

Köpek Kuaförü Büyük bakkal köy

Ev Ortamında bakılan köpeklerin gerekli periyodik bakımlarının yapılması son derece önemlidir. Sağlık açısından belirli zaman aralıklarında köpeklerin tüylerinin ve tırnaklarının kesilmesi gerekecektir. Aksi takdirde ev ortamında bulunan kişilerde ve evcil hayvanlarda çeşitli enfeksiyonlar meydana gelebilir.

Köpek Kuaförü Gezici Olarak Hizmet Verir Mi?

Kedi ve Köpek Bakım Hizmetleri için evden çıkmanıza bile gerek yok. Kedi veya köpeğinizin tıraş, banyo, tırnak kesimi, göz ve kulak temizliği gibi ihtiyaç duyduğu bütün bakım hizmetlerini, pet malzemelerini kapınıza getirerek gerçekleştirebiliyorlar. Dostlarınızın bakımlarını, gönül rahatlığı ile gezici kuaförlerde yaptırabilirsiniz. Bunun için pethair.com.tr arayarak tüm bakımları, Köpek Kuaförü Büyükbakkalköybölgesinde de gerçekleştirebilirsiniz.

Köpek Kuaförlüğü Nasıl Yapılır?

Köpeklerin deri, tırnak ve tüylerinin sağlığının korunması için düzenli olarak bakım yaptırılması gerekir. Günümüz insanları için zaman, çok değerli bir hale gelmiştir. Hayvan dostlarının bakımını yaptırmak isteyenler, hemen her yerde kuaförlük hizmeti veren yerler bulamayabilirler. Bu amaçla kurulmuş olan pethair.com.tr özel olarak tasarlanmış olan araçlarıyla, tecrübeli hayvan kuaförleri tarafından gezici olarak her türlü pet kuaför hizmetleri vermektedir. Sunulan hizmetler, makine tıraşı, makas tıraşı, tırnak kesimi ve banyo hizmetleri gezici araçlarda yapılmaktadır.

Traş hizmetleri, anestezi uygulanmadan yapılmaktadır. Özellikle tüy dökülmesinin önüne geçilmesi için, makine tıraşı önerilir. Tüyler, tercihe göre 2 ya da 3 cm uzunluğunda kesilir. Kesim işlemi tamamlandıktan sonra, her köpeğin cinsine göre farklı içeriklerde üretilmiş şampuanlarla yıkanır. Yıkama işlemi bittikten sonra tüyler taranır ve uygun ısı ayarlanır ve fön yöntemi ile kurutulur. Kuaförlük hizmetleri dışında, göz, kulak temizliği de yapılır ve isteğe göre de tırnak kesimi de uygulanır.

Makas tıraşı işlemi, tüylerin daha uzun kesilmesi arzu edilen durumlarda yapılır. Bu uygulama daha çok estetik görünüm kazanılması istenen durumlar için yapılır. Kesim işlemleri bitiminde, arzu edilirse tarama işlemi daha detaylı yapılır. Bu süre yaklaşık yirmi dakika kadardır. Detaylı tarama işlemi sonunda tüyler, daha parlak ve canlı görünür. Keçeleşmenin önüne geçilir.

Köpek Kuaförlüğü İçin Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Köpek kuaförlüğü için, tıraş makinesi, makas uçları, makas gibi malzemeler kullanılır. Bu malzemeler her kullanımdan sonra, steril edilmektedir. Steril işlemi, ultraviyole ışınları altında ve her tıraştan sonra özel dezenfektan spreylerle temizlenmektedir.

 

Köpeklerinizin bakımına ait tüm hizmetleri, gerektiğinde gezici araçlarca Köpek Kuaförü Büyükbakkalköybölgesinde de talep edebilirsiniz. Köpekleriniz için her türlü bakımı, sağlıklı bir ortamda, ilgiyle, sevgiyle ve etkili bir biçimde pethair.com.tr firmasında yaptırabilirsiniz.

 

Köpek Kuaförü Büyük bakkal köy

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.