Genel Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Şişli Mecidiyeköy
Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Şişli Mecidiyeköy

Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Şişli Mecidiyeköy

Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Şişli Mecidiyeköy

Gezici köpek bakım hizmetleri sunmak yeni bir iş kolu oluşturmuştur. Çevrede evinde köpek bakımı ile ilgilenen çok fazla kişiler vardır. Bu kişilere yardım ve destek vermek amacıyla böyle bir iş kolu meydana gelmiştir. Gezici kuaför, kuaförlük hizmetinin yanı sıra banyo ve diğer özel bakım konularında da destek vermektedir. Gezici köpek kuaförü yıkama şişli Mecidiyeköy aracında bulunan donanım sayesinde köpeğin bakımına dair her türlü işlemi yapabiliyor. Paketler halinde satın alabileceğiniz hizmetler sizin ihtiyacınız doğrultusunda şekilleniyor. Kuaförlük hizmeti yanında banyo, banyo tırnak bakımı veya banyo göz kulak temizliği ve bakımı gibi çeşitli paketler mevcuttur. Dilediğiniz paketi alabilir ve hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Tüylerin Kesilmesi Ve Banyo Yaptırmak

Köpeğinizin tüyleri uzadıysa siz kendi başınıza tüyleri kısaltamazsınız. Rahat durmayacağı için makine kaçırma veya makas kaçırma gibi tehlikeli durumlar oluşabilir. Sizin veya onun canını yakacak istenmeyen olaylara neden olmamak için iyi bir kuaförden destek almak en güzelidir. gezici köpek kuaförü yıkama şişli Mecidiyeköy bulabileceğiniz en doğru adrestir. Makas tıraşı, makine tıraşı, banyo hizmeti, göz ve çevresine bakım ve temizlik, kulak ve çevresine bakım ve temizlik, tırnak ve pati bakımı yapar. Araçta sıcak su bulunur, köpeğiniz ürkmeden ve rahatsız olmadan, üşümeden banyo yapar. Son derece hassas bir biçimde davranıldığı için kesinlikle huzursuz olmasına ve ürkmesine meydan verilmez.

Üstün Hizmet Anlayışı İle Kusursuz Temizlik
Tecrübeli pet kuaförümüz araçta elinin altında bulunan bakım ürünleri ile doğru bakımı gerçekleştirir. Her zaman kalite ve anlayışlı olmayı kendine ilke edinmiştir. Köpeğinizi üzecek, mutsuz edecek bir davranış şekli olamaz. pethair.com.tr kuaförü hijyenik bir ortamda çalışır, araçta bulunan sterilizasyon aleti ile kullandığı bütün malzemeleri sterilize eder ve bakterilerle, mikroplardan arındırır. Hijyenik ortamda kavuşabileceğiniz üstün ve kaliteli hizmetin kıymetini bilin.

Köpekler Bu Durumdan Çok Mutlu
Banyo ve tıraşları yapılan köpekler, tırnak bakımları yapılan köpekler bu hizmetlerden oldukça mutlu oluyorlar. Çünkü tıraş olunca ve banyo yapınca hafifliyorlar ve nefes alıyorlar. Özellikle yaz günlerinde bu işlemlerin yapılması neredeyse zorunludur. Sıcak havalarda kısa tüyler ve sık sık banyo yapmaları gerekir. pethair.com.tr sizlere her mevsim hizmet vermekten onur duyar.

ÖNCEKİ YAZI

Arnavutköy Pet Kuaför

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.