Genel Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Şişli Maslak
Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Şişli Maslak

Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Şişli Maslak

Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Şişli Maslak

Köpek kuaförleri başta barınma, beslenme, eğitim ve köpeklerin kişisel sağlık uygulamalarını üstlenen kurumlar olmakla beraber alanında en iyi kuaförleri ayrıştırarak köpek bakıcılarının refahı için çabalayan pethair.com.tr üstün bir hizmet vererek bu köpek kuaförleri insanların hizmetine sunmaktadır.
Temel amacı köpek bakıcılarının gün içerisinde yaşadığı yoğunluklardan ötürü köpeklerini teslim etmeleri doğrultusunda veya herhangi bir sağlık konularını gidermek için en doğru adres olan pethair.com.tr hayvanları koruma derneklerinin takdiri ile karşılanan bir kurumdur. Bu doğrultuda en iyi hizmetleri ayarlarken en doğru kararları veren gezici köpek kuaförü yıkama şişli maslak bakıcıların karşısına çıkmaktadır. Birçok uzman çalışanları ile hizmetini sürdüren kurum tahminlerin ötesinde hayvanlarınız ile ilgilenip sizlere en doğru bilgi aktarımında bulunarak fikir alış verişlerinizi sağlayabilirsiniz.

Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Şişli Maslak Ve Olağan Üstü Hizmetler

Birçok çalışanı ile sağlık uygulamaları başta olmak üzere konaklama, eğitim, beslenme konularında yardımcınız olan gezici köpek kuaförü yıkama şişli maslak ayrıca dönemlik olarak agresifleşen köpeklerinize gerekli dostça müdahaleler eşliğinde agresifliğini gidererek sakinleştirme politikası gibi konuları en ince ayrıntısına kadar titiz bir şekilde yerine getirmektedir.

Konaklama Hizmetleri
Köpek bakıcıları günlük hayattaki yoğunluklarından dolayı köpeklerini belirli bir süre misafir edeceği yer aramaktalar. Bu doğrultuda güvenle teslim ettikleri köpeklerini alan kurum uygun görüldüğü takdirde günlerce misafir etmektedir. Köpekleri ırk ayrımı yaparak ayırarak olası istenmeyen durumlarında önüne geçtiği gibi konfor seviyesi yüksek odalarda muhafaza ederek ilgilenmektedir.

Beslenme Ve Sağlık Hizmetleri
Beslenme konusunda yüksek vitaminli mamalar ile köpeklerin ihtiyaçları doğrultusunda gerekli takviyeler uzman veteriner kadrosu ile sağlanmaktadır. Uygun görülmesi takdirde sağlık uygulamalarını bakıcıların bilgisi dahilinde yapan veterinerler gerekli aşı veya tıbbi müdahalelerde bulunmaktadır. Ayrıca sağlık denilince akla ilk gelen noktalardan biri temizliktir. Bu bakımdan tüm yıkamalarını üstlenen bir kurum olma özelliği ile yıkama sonrası köpeklerin tüy veya başka cilt özelliklerine zarar vermeden en iyi hizmeti köpek bakıcılarının haberi ile sağlamaktadır. Köpeklerin insan dostu olma bilinciyle hareket edilerek tüm işlemler özellikli titiz bir şekilde yapılmaktadır.

ÖNCEKİ YAZI

Beylikdüzü Pet Kuaför

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.