Genel Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Şişli Harbiye
Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Şişli Harbiye

Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Şişli Harbiye

Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Şişli Harbiye

Ülkemizde en çok tercih edilen evcil hayvanların ilk sırasında köpekler gelmektedir. Köpekler gerek çevre dostu hayvanlar olmaları gerekse koruma sağlamak isteyen insanların hem korumalığını hemde dostluğunu sergileyen en sadık canlılardır. Bu tür yargıların bilinçlendirilmesi amaçlı pethair.com.tr en önemli farkındalıkları sosyal medya aracılığı ile her kesim insanlara aşılamaktadır.

Ayrıca pethair.com.tr farkındalığın yanında hayvan sahiplerine kolaylık sağlayacak birçok bilgileri bünyesinde bulundurarak başta köpekler olmak üzere diğer hayvanların sahiplerine de beslenmelerinden eğitimlerine kadar nasıl davranmaları gerektiğini buna bağlı olarak ilgili kurum ve kuruluşlarını tanıtmaktadır. Bu kurum ve kuruluşların temel amacı kendilerine veya işlerine daha fazla zaman ayırmak zorunda olan köpek sahiplerine kolaylık sağlamanın yanı sıra birçok konuda hizmet veren gezici köpek kuaförü yıkama şişli harbiye gelmektedir. Bu hizmetler araştırılmanın yanı sıra onaylı olarak derlenmiş halde köpek bakıcılığı yapan tüm bireylere sunulmuştur.

Teslim Alma, Barınma, Beslenme Ve Gezicilik Hizmetleri

Öncelikle yapılan tüm hizmetler köpek sahiplerine detaylı olarak anlatılarak gönül rahatlığı ile köpeklerin gezici köpek kuaförü yıkama şişli harbiye tarafından teslim alınmaları sağlanır. Daha sonra rahatlık seviyesi yüksek ortamlarda misafir edilen köpekler, sahiplerinin yanında olmadığı süre zarfında agresif ve gerginliklerini atma adına gezileri yapılarak günlük zaman diliminde hem rahatlamaları hem de fizyolojik olarak dinç tutulmaları sağlanır. Beslenmeleri anatomik açıdan önemli olup vitamin, protein ve mineral seviyesi yüksek yemeklerle sağlanıp tetkikler sonucu vücutta eksik görülen diğer organik ve inorganik besinlerle takviye edilerek verilmektedir.

Sağlık, Yıkama, Eğitim Ve Diğer Hizmetleri
Kurumun hizmetleri sınır tanımadan her kesim köpek kuaförlerine örnek teşkil edecek seviyede olup ayrıca sağlık konusuna ayrıca bir parantez açılmaktadır. Köpeklerin yapılan kontrollerde kalıtsal veya çevresel rahatsızlıkları bakıcılara iletilerek kesinlikle istenmeyen hiç bir sağlık prosedürü uygulanmamaktadır. Eğer izinler alınırsa gerekli aşı veya diğer sağlık işlemlerine başlanarak köpeklerin refahı için uygulamalar yapılır. Köpeklerin eğitimi ise bakıcılarını dinlemek ve komutlarını uygulamak esas alınarak öğretim metodları uygulanır. Ayrıca temel lavabo eğitimleri ile hayvanlarınızın farkındalık sağlanması amaçlanmış olup kurum prensipleri konusunda önem arz ederek ilgili eğitimler deneyimli hocalar eşliğinde verilir.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.