Genel Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Şişli Fulya
Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Şişli Fulya

Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Şişli Fulya

Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Şişli Fulya

İstanbul’un birçok ilçesinde gezici köpek kuaförleri adlarını duyurmuş ve köpekleri olan çoğu insana bakım hizmeti vermektedir. Bu bakım hizmeti özellikle yoğun ilçelerde daha çok hizmet vermektedir. Şişli’de gezici köpek kuaförü yıkama Şişli Fulya olarak burada köpekleri olan insanların adresine gelerek bakım hizmeti vermektedir. Bu hizmetten sadece pethair.com.tr adresinden randevu alarak yararlanabilirsiniz. Ayrıca bu site birçok bilgi ve hizmet hakkında detay vermektedir.

Gezici Köpek Kuaförlerinin Hizmet Yararları

-Köpekler çevreden birçok bakteri ve mikrop tehdidine karşı bu duruma maruz kalır. Köpekler tüylü oluşu bakımından tüylere birçok mikrop yerleşir ve bu mikropların oradan temizlenmesi gerekir. Aksi halde bu mikroplar köpeklerin çevresindeki insanlara da bulaşarak hastalıklara yol açabilir. Burada devreye gezici köpek kuaförleri girmektedir. Köpek kuaförleri adresinize gelerek orada köpeğinizin bakımı ile ilgilenirler. Bu bakım sayesinde hem yerinizden ayrılmamış olursunuz hem de köpeğinizin bakımını en iyi şekilde yaptırmış olursunuz.

-Gezici köpek kuaförlerinin en büyük özelliği bakım ve temizlik hizmetini köpek sahiplerinin ayağına getirmesidir. Bu yüzden soğuk havalarda da evinizden çıkmamış olursunuz. Bu bakım hizmeti sayesinde gezici köpek kuaförleri araçlarında köpeklerin bakımları hızlı ve temiz bir şekilde sağlanmış olur.

-Köpekler patiler ile girmedik alan bırakmazlar. Köpekler bu alanlardan patilerine mikrop ve bakteri toplamış olurlar. Tırnaklarda ve patilerde toplanan bu kirler temizlenmez ise hem köpeklere hem de sahiplerine özellikle ailenin küçük bireylerine hastalık bulaştırmış olur. Çocukların bünyesi ise hastalıklara karşı büyüklerden daha duyarlıdır. Gezici köpek kuaförleri patilerin temizliklerini detaylı şekilde yaparlar ve patilerdeki tüm kötü sonuç doğuracak mikropları temizlerler. Tırnakları da keserek temizliklerini yaparlar.

-Gezici köpek kuaförlerinin köpeklere bakım ve temizlik yaptıkları araçlar temizliğe uygun ve köpekler için uygun araçlardır. Bu araçlar sürekli olarak temizlenir ve dezenfekte edilir. Bu sayede her köpeğe yeni bir bakım alanı olarak hizmet verilir. Köpekler bu araçlarda rahat ederler ve güzel bir şekilde bakım hizmetini görürler.
Randevu ve detaylı bilgiler için pethair.com.tr adresinden randevu alabilir ve birçok bilgiden yararlanabilirsiniz.

SONRAKİ YAZI

Arnavutköy Pet Kuaför

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.