Genel Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Karaköy
Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Karaköy

Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Karaköy

Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Karaköy

Köpek yıkama servisi veren pet kuaförler aynı zamanda tıraş işlemleri de yapıyorlar. Gezici köpek kuaförü yıkama Karaköy vermiş olduğu hizmetin kalitesine güveniyor ve sağlıklı köpekler için uğraş veriyor. Tıraş işlemlerinde makine ve makas tıraşı hizmeti verebilen pet kuaför tecrübeli kuaförleri ile yapması gerekeni hemen anlıyor ve doğru harekette bulunuyor. Tecrübe sahibi olan kuaförler gezici araçlarla hızlı ve kaliteli hizmet garantisi sunuyorlar. Tüy dökülme zamanı gelen her köpek tıraş olmalıdır, tıraş olduğunda dökülme %50 azalır. Tıraş derken mutlaka makine tıraşı olmasına gerek yoktur, köpeğin ırkına ve yapısına göre makasla kısaltma yapılması gerekiyorsa bu bile dökülmeyi azaltır.

Araç İçerisinde Sınırsız Hizmet Bulabilirsiniz

Gezici aracın içerisinde aradığınız sınırsız hizmeti bulabilirsiniz. Tıraştan başka yıkama, sağlık için bakım hizmetleri de bulunur. Banyo yaptırırken sıcak su kullanılması büyük bir avantaj sağlar. Soğuk sudan dolayı irkilen köpeklerin sorun yaşamadan ve korkmadan yıkanmaları için sıcak su bulunur. Doğal köpek bakım ve yıkama ürünleri bulunur. Doğal ürünler olması deri ve tüy sağlığının korunmasında yardımcı olur. gezici köpek kuaförü yıkama karaköy ile siz de köpeğinize bakım yaptırmak isterseniz hemen gelir ve bakım yapar.

Göz, Kulak Ve Parazitlerden Arınma Hizmeti
Köpeklerin önemle bakılması gereken ve dikkat isteyen organlarından olan gözler ve kulaklar için biraz özen göstermek gerekiyor. Çok çabuk bakteri kapabilen ve parazit oluşumuna yer verebilen bu organların bakımı ve korunması önem taşır. pethair.com.tr gezici aracında bulunan imkanlar tüm bu olumsuzluklardan korunmaya yardımcı oluyor. Göz çevresinde oluşabilecek bakterilere ve parazitlere önlem alan ilaçlar kullanılıyor, Kulak çevresinde konuşlanan parazitlere kovucu ilaçlar uygulanıyor. Tüm vücutta olası toplanabilecek parazitlerden arınma sağlanıyor.

Hijyenik Ve Steril Ortamlar
Hijyen birinci planda olduğu için aracın içerisi tamamen hijyenik olacak şekilde bir korumadan geçiyor. Değerli varlıklar olan evcil hayvanların sağlıklı bir bakım hizmeti alabilmeleri için öncelik steril ortamlardır. Sterilizasyon cihazında kullanılmakta olan tüm aletler sterilize ediliyor. Makas, tırnak makası, makine uçları ve diğer aletler her biri tek tek sterilize ediliyor. pethair.com.tr hijyen, steril ve sağlıklı hayvanlar için çalışıyor.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.