Genel Fenerbahçe Köpek Kuaför Salonu
Fenerbahçe Köpek Kuaför Salonu

Fenerbahçe Köpek Kuaför Salonu

Fenerbahçe Köpek Kuaför Salonu

Köpeğinize göre kaliteli köpek kuaförü mü arıyorsunuz? Öyleyse tam doğru adrestesiniz. Fenerbahçe köpek kuaförü ile en kaliteli hizmetler köpeklerinizi bekliyor. Köpeğinizin ırkı ne olursa olsun onlara uygun şekillerde traş işlemleri yapılır. Makine traşı, tırnak kesimi, banyo ve her türlü bakımlar pethair.com.tr firması tarafından yapılır. Her köpeğin traşı bittikten sonra kullanılan her malzeme dezenfekte edilerek temizlemeye alınır. Temizlenmeden başka köpeğe işlemler yapılmaz.

Bu konu hakkında herhangi bir sakıncanız olmasın. Çünkü firma köpeklerinize temiz ortamlarda ve temiz malzemeler eşliğinde işlemlerini tamamlamaktadır. Kullanılan her malzeme tamamen köpekleriniz için özel olarak üretilmiştir. Köpeğinizin önceki hallerinden daha sevimli ve daha bakımlı olmasını istiyorsanız firma tamda sizlere göredir.

En Kaliteli Hizmetler Burada!

Köpeğinize veya kedinize uygun bakımlar için mutlaka pethair.com.tr sitesine ziyaret etmelisiniz. Kedi traşlarında anestezi uygulamaları yapılmaz. Köpeğinizin tüy dökme şikayetleriniz varsa makine traşı yaptırabilirsiniz. Makine traş işlemlerinde köpeğin tüylerinin dökülmemesi sağlanır. Köpeğin cinsine göre şampuanlar kullanılır ve yıkama işlemleri gerçekleştirilir.

Firma profesyonel hizmet vermesi sayesinde köpeğinizin kulaklarına su kaçırmadan ve herhangi bir yerine zarar gelmeden bakımları sağlanır. Ayrıca, makine traşında göz ve kulak temizlikleri de yapılmaktadır. Fenerbahçe köpek kuaförü ile köpeğinize en iyi desteği sizlerde sağlayın. Bunun yanı sıra, tırnak kesimi işlemleri de dikkatlice gerçekleştirilmektedir. Böylelikle tırnak etlerine zarar gelmeden kesimler gerçekleştirilir. Pet kuaför hizmetlerin tek adresidir.

Köpeğinizi Güvenilir Kişilere Emanet Edin

Köpek bakımı işlemlerinde her detaya dikkat edilmesi gerekmektedir. İstenilen traşları gerçekleştirebilmek, köpeğin dilinden anlayabilmek ve onlara en iyi şekilde eğitim vermek her zaman profesyonellik ister. Firma profesyonel olarak hem eğitimlerini üstlenmekte hem de bakımlarını gerçekleştirmektedirler. Otel hizmetleri de verilmektedir. Eğer köpeğinizin kısa süreliğine kalmasını istiyorsanız firma ile anlaşmanız yeterlidir.

İş seyahati olsun ya da uzak bir yere gitmiş olun köpeğinizin güvenilir ellerde olması önemlidir. Köpek oteli hizmetleri de verilmesinden dolayı firmayla anlaşabilir ve istediğiniz zaman köpeği teslim alabilirsiniz. Kaldıkları alanlar tamamen hijyenik ve temizdir. Personellerin yardımıyla kaldıkları alanlar tamamen temizlenir. Köpeğinizi ne olursa olsun güvenilir kişilere emanet etmelisiniz.

 

Fenerbahçe Köpek Kuaför Salonu

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.