Genel Fatih Gezici Pet Kuaför
Fatih Gezici Pet Kuaför

Fatih Gezici Pet Kuaför

Fatih Gezici Pet Kuaför

Siz değerli hayvan severlere ve o beslemiş olduğunuz şirin hayvanlarınızın sağlıklı olarak hayatlarını devam ettirebilmeleri, sizlerin kendinize daha fazla zaman ayırabilmeniz için, pethair.com.tr internet sitemiz ile sanal ortamda sizlere bilgilendirme hizmeti vermeye çalışmaktayız. İstanbul’un ve Türkiye’nin birçok noktasındaki şubelerimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kurulmuşlardır. Fatih gezici pet kuaför bu şubelerimizden birisidir. Evcil hayvanlar genellikle ortam değiştirdiklerinde ve uzun yol gitme durumlarında strese girdikleri görülmektedir. Bizler hayvanlarınızın strese girmemesi için gezici pet kuaför servislerimiz ile sizlere yerinde hizmet vermeye çalışmaktayız.

Köpek Bakımları

Evlerimizde beslediğimiz ve yanımızdan neredeyse hiç ayırmadığımız, çocuklarımız gibi değer verdiğimiz evcil köpek ve kedi gibi hayvanlarımızın bakımlarını yapmak çok önemlidir. Bu hayvanlarımızın zamanla tüyleri uzar ve dökülmeye başlar. Bu durum bir ev içerisinde istenmeyen bir durum olarak görülür. Sizleri bu sıkıntılardan kurtarmak için pethair.com.tr web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçmenizin yeterli olduğunu belirtiriz.

Gezici Servis Bakımları
Sizlerin hayatını kolaylaştırmak ve vakit kazanmanız için, ayrıca köpeğinizin strese girmesini önlemek amacıyla fatih gezici pet kuaför servisimiz sizler için, özel olarak tasarlanmış servis araçlarımız ve tecrübeli pet bakım uzmanları ve kuaförlerimiz ile sizlere hizmet vermeye çalışmaktadırlar.

Pet Hayvan Bakımları
Köpeklerinizin uzayan tüyleri zamanla dökülmeye başlar ve çevrenin kirlendiğini görürsünüz. Bu durum rahatsızlık yaratır. Tecrübeli kuaförlerimiz tarafından özenle tüy bakımları yapılır, sizlerin isteği doğrultusunda istenilen uzunlukta kesilir. Tıraşı makas ile özenle yapılır. Tıraşı yapıldıktan sonra, köpeğinizin cinsine göre özel şampuanlar ile yıkanır, tüyleri taranarak fön ile iyice kurutulur. Ayrıca köpeklerinizin pati bakımları yapılır, tırnakları kısaltılır, göz ve kulak çevresi temizlikleri en hassas şekilde yapılır.
Hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için pethair.com.tr web sitemizi ziyaret etmeniz ve bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Yaptığımız bakımlarımızı pet hayvanlarınızın daha sağlıklı olarak yaşamalarına ve rahatlamalarına imkân sunmaktır. Hizmet süremiz ortalama 20 dakika kadar sürmektedir. Bu kısa sürede hem sizlere hem de köpeklerinize zaman kazandırmak, sizleri bakım telaşından kurtarmak ve memnuniyetinizi kazanmak bizim en büyük hedefimizdir.

 

ÖNCEKİ YAZI

Pet Kuaför Güngören

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.