Genel Eyüp Gezici Pet Kuaför
Eyüp Gezici Pet Kuaför

Eyüp Gezici Pet Kuaför

Eyüp Gezici Pet Kuaför

Pet kuaför, kedi ve köpek bakımında görev alan ve onların kişisel bakımlarını üstlenen kişilerdir. Gezici pet kuaför ise donanım kazandırılmış bir araçla birlikte verilen adreslere giderek kedi ve köpek bakımı, banyosu, kuaförlük hizmeti veren, onların bakımıyla ilgili her türlü gereği yerine getiren kişilerdir. Eyüp gezici pet kuaför adresinize gelerek size istediğiniz hizmeti verir. Uzman kuaför, köpeğinizin tıraş işlemini layığıyla yapar, ister makine ile ister makasla tıraş yapar. Köpeğin ırkına ve cinsine göre bu işlem yapılır, tüy uzunluğu ve şekli önemlidir.

Gezici Kuaförlük Hizmeti

Gezici pet kuaför; tıraş sonrasında yıkama hizmeti verir, banyo yaptırmakta zorlandığınız köpeğinizin temiz ve hijyenik olması için belli aralıklarla banyo yapması gerekir. Ancak onu suyun altına sokmak çok zordur. Tek başınıza yapabileceğiniz bir iş değildir, doğal bir şekilde suya tepki verir ve yıkanmak istemez. Eyüp gezici pet kuaför banyo konusunda çok tecrübelidir ve hiç zorlanmadan ve onu üzmeden kolayca banyo hizmetini yerine getirir. Baştan alıştırarak, ürkütmeden banyo faslına başlar, köpeğiniz ne olduğunu anlayamadan, sudan korkmasına fırsat kalmadan yıkanır. Sıcak su olduğu için ve köpek şampuanları kullanıldığı için onun için son derece konforlu ve rahatlatıcı bir işlem olur.

Pet Kuaför Başka Neler Yapar?
Pet kuaförünüz köpeğin sağlıklı ve sıhhatli olması için tam anlamıyla kontrolden geçirir. Kulaklar ve gözler risk grubu olduğu için bu organların geniş çerçeveli bakımları yapılır, parazitlerden arınması sağlanır. Herhangi bir rahatsızlık tespit edilirse iyileştirici yollara başvurulur. Tırnak bakımı yapılır, uzunsa kesilir, patilerin altlarında sorun var mı diye bakılır varsa önlem alınır. Hizmet almak için pethair.com.tr adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

İnternet Sayfasından Pet Kuaför Hizmeti
İnternet sayfası pethair.com.tr adresinden pet kuaförlük hizmeti talebinde bulunarak köpek bakımı konusunda uzman destek alabilirsiniz. En iyi hizmet için ve mutlu köpekler için uzman pet kuaförler sizlerden gelen talepleri bekliyorlar. Siz çağırın onlar gelsin, kuaförlük, tıraş, banyo, kişisel bakımlar hepsi tamamlansın. Siz hiç yorulmayın, sıkılmayın, düşünmeyin, güvenin. Köpeğiniz ise huzurlu, mutlu, bakımlı, hijyenik ve temiz olsun.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.