Genel Esenyurt Gezici Pet Kuaför
Esenyurt Gezici Pet Kuaför

Esenyurt Gezici Pet Kuaför

Esenyurt Gezici Pet Kuaför

Evcil hayvanlarda deri ve tüy sağlığı için yapılması gereken bakım işlemleri vardır. Bu işlemler belirli bir uzmanlık gerektirdiği için ev ortamında yapılamıyor. Özellikle tıraş ve tırnak kesimi gibi hizmetlerin ev ortamında yapılabilmesi oldukça zordur. Yapılacak yanlış bir hamle, evcil hayvanlarda büyük problemler yaratabilir. Evcil hayvanlarınızın deri ve tüy sağlığı için kapsamlı bir kuaförlük hizmeti veren Pet Hair, İstanbul’un iki yakasında da gezici sistemle faaliyet gösteriyor. Esenyurt gezici pet kuaför firmaları arasında tecrübesiyle fark yaratan Pet Hair, minik dostlarınız için tüm bakım işlemlerini yerine getiriyor.

Gezici Pet Kuaförü Nedir?

Pet kuaför hizmetlerinde evcil hayvanların ilgili bakım merkezlerine sevk edilmesi gerekir. Elbette yoğun iş temposunda bulunan kişiler, nakit işlemlerinde zorluk çekebiliyor. Sizleri bu konuda büyük bir uğraştan kurtaran Pet Hair, gezici araçlarıyla ikamet ettiğiniz adreslere geliyor. Ücretsiz olarak pethair.com.tr sitesinden randevu aldığınız zaman gezici ekipler, özel araçlarıyla bulunduğunuz adrese gelecektir. Gezici araçlarda, evcil hayvanların steril bir şekilde tıraş edilmesi için gerekli tüm donanımlar yer alacaktır.

Pet Kuaförleri Güvenilir mi?
Gezici pet kuaför araçlarında gerekli donanımların olması ve firmanın tecrübeli bir yapıda olması son derece önemlidir. Bu tarz firmalar sizler için her anlamda güvenilir hizmetler sunabilecek şekilde hizmet verecektir. Esenyurt gezici pet kuaför hizmetlerini kapsamlı bir şekilde yürüten Pet Hair, hizmetlerin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için gerekli tüm donanımlara sahiptir. Gezici araçlarda termosifon, atık su tankı, sterilizasyon makinesi, jeneratör ve kurutma makinesi gibi tüm donanımlar yer alıyor. Böylece evcil hayvanlarınız oldukça hijyenik ve güvenilir bir şekilde tıraş edilebiliyor.

Pet Kuaför Hizmetleri Nelerdir?
Pet kuaförlerde kedi ve köpekler için farklı tıraş teknikleri uygulanabiliyor. Makas ve makine tıraşı seçenekleriyle hayvanlarda farklı modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer tüylenme olan bölgeler için rötuş hizmetleri de yapılabiliyor. Yıkama, tarama, tırnak kesimi ve diğer bakım işlemleri de pet kuaförlerinden alabileceğiniz hizmetlerdir. Tüm bu hizmet alanlarında başarıyla faaliyet gösteren Pet Hair, uygun fiyat seçenekleriyle göz dolduruyor. Bu hizmetler için pethair.com.tr sitesinden yetkililerle irtibata geçebilir ve randevunuzu alabilirsiniz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.