Genel Esenler Gezici Pet Kuaför
Esenler Gezici Pet Kuaför

Esenler Gezici Pet Kuaför

Esenler Gezici Pet Kuaför

Gezici köpek kuaförlüğü sistemi sayesinde özellikle köpeklerin tıraş ve bakım işlemlerindeki nakil zorluğu tamamen ortadan kalkıyor. Bu hizmet kapsamında yetkili ekipler özel araçlarla doğrudan bulunduğunuz adrese geliyor. Böylece köpeği tıraş ve bakım merkezlerine götürmenize gerek kalmıyor. Bu sistemin en büyük taşıyıcılarından olan Pet Hair firması, kapsamlı şekilde köpek kuaförlüğü hizmetlerini yürütmeyi başarıyor. Esenler gezici pet kuaför firmaları içerisinde oldukça ön plana çıkmayı başaran şirket, İstanbul’un her iki yakasına da hizmet ulaştırıyor.

Pet Kuaför Ücretleri

Evcil hayvanların tıraş işlemleri oldukça hassasiyet gerektiren bir işlemdir. Rastgele yapılacak bir işlem, hayvanlarda ciddi problemler doğurabilir. Yapılan hizmetlerin kapsamına göre bu işlem için ortalama 40 TL’den başlayan ücretleri ödemeniz gerekiyor. Bu konuda pethair.com.tr sitesini ziyaret ederek şirketin uygun fiyat politikasını görüntüleyebilirsiniz. Gezici araçların adrese ulaşımları için hiçbir ücret talep etmeyen firma, yalnızca tıraş işlemlerini faturaya dahil ediyor. Ev ortamında beslediğiniz dostlarınızın tüm tıraş işlemlerini düşük fiyatlarda yaptırabilirsiniz. Ayrıca dileyen kişiler için oldukça düşük ücretlerde çeşitli ek hizmetler de mevcuttur. Yıkama, rötuş ve bakım gibi çeşitli hizmetler de gezici araçların içerisinde veriliyor.

Pet Kuaförleri Güvenilir midir?
Ev ortamında beslediğiniz tüm minik dostların sizler için büyük önemi vardır. Bu açıdan hizmet alacağınız firmaların da her zaman için köpeklerinize ilgi ve güvenle yaklaşmasını dilemek en doğal hakkınızdır. Bu konuda her firma aynı hassasiyeti göstermediği için memnun kalmak zor olabiliyor. Sektörün en tecrübeli pet kuaförlerinden olan Pet Hair firması, Esenler gezici pet kuaför hizmetlerini yetkili şekilde yürütmeye devam ediyor. Evcil hayvanlara büyük bir ilgiyle yaklaşan ekipler, maksimum hijyenik ortamlarda tüm işlemleri yapıyor.

Pet Kuaförlerinde Nasıl Tıraş Yapılır?
Gezici pet kuaför sisteminde özel olarak donatılan araçlarda gerekli tüm donanımlar mevcut oluyor. Bu sistemin en başarılı temsilcilerinden olan Pet Hair; araçlarında atık su tankı ve sterilizasyon makinesi donanımlara sahiptir. Gerekli tüm tıraş donanımları da araç içerisinde yer alıyor. Böylece oldukça steril bir ortamda sağlıklı şekilde köpeklerinizi tıraş ettirebilirsiniz. Bu konuda istediğiniz zaman pethair.com.tr sitesi ile irtibata geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.