Genel Çekmeköy Gezici Pet Kuaför
Çekmeköy Gezici Pet Kuaför

Çekmeköy Gezici Pet Kuaför

Çekmeköy Gezici Pet Kuaför

Gezici köpek kuaförü sistemi hizmete sokulduğu günden bu yana evcil hayvan sahipleri önemli bir zahmetten de kurtulmuştur. Bu hizmet sayesinde artık köpeklerinizi tıraş ettirmek için zahmetlere katlanarak kuaför merkezlerine götürmenize gerek yoktur. Gezici köpek kuaförü sisteminin en başarılı firmalarından olan Pet Hair, ustalıkla evcil hayvanların tüm tıraş işlemlerini yapıyor. Firmada verilen hizmetler yalnızca tıraş ile de sınırlı değildir.
Çekmeköy gezici pet kuaför yetkili firması olarak hizmetlerini sürdüren Pet Hair; sağlık taraması, yıkama ve rötuş gibi hizmetleri de veriyor. Minik dostlarınızın tüylerinde canlılık ve parlaklık oluşması için firmayla anlık irtibat kurabilirsiniz. Ayrıca verilen hizmetler sayesinde hayvanların tüyleri daha sağlıklı bir yapıya kavuşuyor. Uygun temizleyici ve bakım ürünleriyle tüylere gerekli müdahaleyi yapan firma, bu anlamda sektörün bir numarası olmaya devam ediyor.

Köpek Tıraşı Nasıl Yapılır?

Köpek tıraşında temel nokta hangi kesim şeklinin kullanılacağıdır. Makine tıraşı genel anlamda tüylerin kısaltılmasını sağlar. Makas tıraşı ise köpeklerin tüylerine etkileyici şekiller vermek amacıyla tercih edilebilir. Pet Hair firması her iki tıraş şekline de hakim bir firma olarak hizmetlerini kapsamlı olarak yürütüyor. Firmadan pethair.com.tr sitesi aracılığıyla randevularınızı alarak, istediğiniz gün ve saatlerde ekiplerin adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Pet Kuaför Fiyatları
Pet kuaförlerinde kedi ve köpeklerde farklı ücret tarifeleri uygulanır. Ayrıca sahip olduğunuz hayvanın cinsi de fiyat tarifesinde rol oynar. Genel olarak tüm tıraş işlemleri ortalama olarak 50 TL’den başlar ve hizmet kapsamına göre bu ücretler artar. Çekmeköy gezici pet kuaför firmaları arasında fark yaratan hizmetler sunmayı başaran Pet Hair, evcil hayvanlarınıza gerekli hassasiyeti gösteriyor. Düşük fiyat politikası ile her vatandaşın bütçesine hitap etmeyi başaran firma, bu yönüyle oldukça tercih edilebilir durumdadır.

Köpek Tıraş Modelleri
Kuaför işlemlerini yapan kişilerin uzmanlık derecesine göre köpeklerde farklı tıraş modelleri uygulanabiliyor. Tüm bu farklı modelleri pethair.com.tr sitesi üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Makas tıraşına oldukça hakim olan uzman ekiplerden oluşan Pet Hair, steril bir ortamda etkileyici hizmetler veriyor. Beklediğiniz modelleri uzman ekiplere tarif ettiğiniz zaman sizler için tüm hizmetler yürütülür.

SONRAKİ YAZI

Eyüp Gezici Pet Kuaför

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.