Genel Çatalca Gezici Pet Kuaför
Çatalca Gezici Pet Kuaför

Çatalca Gezici Pet Kuaför

Çatalca Gezici Pet Kuaför

Evcil hayvan dostlarımız kişisel bakımlarına özen gösterildiği zaman daha mutlu ve daha rahat bir yaşam sürerler. Bu sebepten dolayı da tıpkı bir insanla ilgilenir gibi ilgilenilmesi gereken canlılardır. Bu işi de en iyi şekilde Çatalca gezici pet kuaför yapar. Uzman, deneyimli ve profesyonel personelimiz evcil hayvan dostlarımıza sevgi ve merhametle yaklaşırken büyük bir sevgi ve yardımseverlik örneği gösterirler.
Zira bizim ellerimizde onlar yalnızca birer evcil hayvan değil aynı zamanda hatırlı birer misafirdir. Türk kültüründe de misafirperverlik ve misafiri mutlu vaziyette uğurlama vardır. Dolayısıyla Çatalca gezici pet kuaför olarak onlara kuaförlük hizmeti sunarken sağlıklarını ve huzurlarını daima bir numaralı önceliğimiz olarak kabul eder ve bu ilkeden asla şaşmayız.

Kuaförlük Hizmetine Neler Dahil?

Evcil hayvan kuaförlüğü hizmetine rötuş, tarama, tüy tıraşı, kulak içi temizliği, göz çevresi temizliği ve tırnak kesimi dahildir. Bu hizmetlerin bazılarını teker teker bazılarını ise çeşitli paketler halinde sizlere sunuyoruz. Genellikle tarama hizmeti ek hizmet olarak firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Bu hizmetlerin neler olduğu ve ne anlama geldiklerini pethair.com.tr adresini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Ne Şekilde Çalışıyoruz?
Bizler randevu esasına göre çalışan ve gezici evcil hayvan kuaförlük hizmeti veren bir araç ile yollarda olan bir firmayız. Randevunuzu aldıktan sonra bizleri adreslerinize davet etmenizi bekler ve davetiniz üzerine gelerek hizmetimizi size ve sevimli dostlarımıza sizin adresinizde sunarız. Pethair.com.tr adresini randevu almak için kullanmanız mümkündür. Ancak sizler randevu almadan önce belirtmek isteriz ki herhangi bir şekilde anestezi veya sakinleştirici uygulamaları yapmıyoruz. Zira zorunlu olmadıkça bunun evcil hayvan dostlarımız açısından risk taşıdığını düşünüyoruz. Aynı zamanda kedi dostlarımızı yıkamak için ek ücret talebimiz olacağını da belirtmek isteriz.

Pethair Hijyenik midir?
Pethair hijyeni şirket politikası olarak benimsemiş bir kurumdur. Ne olursa olsun temizliği her şeyden önce görür ve kendi menfaatleri için asla bu ilkeden taviz vermez. Nitekim kuaförlük hizmeti esnasında kullandığımız ekipmanları ultraviyole cihazlar vasıtasıyla sterilize edip dezenfektan spreyleri uygulamadıkça hiçbir zaman ikini bir işlem için kullanmayı uygun görmeyiz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.