Genel Caddebostan Köpek Kuaförleri
Caddebostan Köpek Kuaförleri

Caddebostan Köpek Kuaförleri

Caddebostan Köpek Kuaförleri

Köpek bakımı son derece önemlidir. Çünkü bakım zamanında yapılmazsa sağlık için tehlike yaratabilir. Evde beslenen köpeklerin rahatça gezebilmesi için banyo yaptırılması gerekir. Köpek banyosu önemli bir işlemdir. Banyo özel ilaçlarla yapılmalıdır. Bu ilaçlar sayesinde vücutlarındaki bakteriler ve mikroplar yok ediliyor. Bu yüzden bilen kişiler tarafından yapılması daha sağlıklı oluyor. İstanbul’da bulunan köpek sahiplerinin seçimi Caddebostan Köpek kuaförleri oluyor. Köpek kuaförleri birçok hizmeti bir arada bulunduruyor.

Caddebostan Köpek Kuaförleri Hizmet Türleri

Köpek kuaförleri sadece traş işlemi yapmıyor. Köpek traşının yanında köpeklerin deri bakımı ve tırnak kesimi gerçekleştiriliyor. Bunların yanında göz ve kulak içi temizliği yapılıyor. Tüm bu işlemler özel ilaçlar ve kremler ile yapılıyor. Köpeğinizin bu işlemden etkilenmemesi için köpeklere son derece titiz davranılıyor. Bu işlemler ayrı ücretlere sahip oluyor. Tüm köpek bakımını yaptırmak için 400 TL gibi bir ücret yeterli oluyor. Köpek banyosu da köpeklerin türüne göre şampuanlarla yapılıyor. Caddebostan köpek kuaförleri tüm bu hizmetleri karşılıyor.

Köpek Kuaförüne Gitmeye Vakti Olmayanlara Güzel Fırsat

Köpek kuaförüne gitmek için yeterli vakti olmayanlar için güzel bir çözüm düşünülmüş. Bu çözüm evinize gelen kuaförler oluyor. Bu sayede istediğiniz gün köpeğiniz evden alınıyor ve tüm bakımları yapılıyor. Bu uygulama köpek sahipleri için harika bir fırsat oluyor. İstanbul trafiğinde zaman harcamak istemeyenler randevu alarak evde bakım yaptırabiliyor. Pethair.com.tr sitesinden hizmet türünü seçip gün alabilmek mümkün. Köpek kuaförü özel araçlarla geliyor ve köpeğinizin bakımını gezici araçlarda yapıyor.

Köpek Kuaförleinde Köpek Traşı Yapılışı

Köpek kuaförlerinde banyo dışında köpek traşı da yapılıyor. Köpek traşı farklı şekillerde yapılıyor. Makine ve makas traşı var. Bu traşlardan makine traşı tüyü çok olan hayvanlara uygulanıyor. Makas traşı ise şekil vermek için kullanılıyor. Makas traşı ile daha hoş bir görünüm kazanılıyor. Makas traşı fiyatları 80 liradan başlıyor. Makine traşı daha uyguna yapılıyor. Pethair.com.tr adresi bu hizmetler için randevu alabileceğiniz bir sitedir. Köpek eğitimi de dahil olmak üzere köpeğe dair her şey sitede mevcut.

Caddebostan Köpek Kuaförleri

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.