Genel Beylikdüzü Pet Kuaför
Beylikdüzü Pet Kuaför

Beylikdüzü Pet Kuaför

Beylikdüzü Pet Kuaför

Evcil hayvanlar yaz aylarında kalın tüylerinden kaynaklı ciddi sıkıntılar yaşarlar. Zira insan vücudunda olduğu gibi ter bezleri derilerinin hemen her yerinde değildir. Terlemek vücut ısısını dengelemek adına metabolizmanın aldığı bir önlemdir ve bu sebepten dolayı sıcak zamanlarda terleme artar. Ancak kedi ve köpekler yalnızca patilerinin altlarında bulunan küçük çapta ter bezlerinden terleyebilirler. Hal böyle olunca da yaz aylarında fazlaca tüy dökerler. Ancak ne kadar tüy dökerlerse döksünler onları bunaltan fazla tüylerinden kendi imkanlarıyla kurtulmaları mümkün değildir. Bu sebepten dolayı yardıma ihtiyaç duyarlar. Beylikdüzü pet kuaför evcil hayvan dostlarımıza ve dolaylı olarak sizlere her daim yardım etmeye hazırdır.

Köpek Kuaförlüğü Neleri Kapsar?

Köpek kuaförlüğü, en başta evcil hayvan dostlarımızın tüylerinin tıraş edilmesi anlamına da gelir. Ancak kuaförlük faaliyeti yalnızca tüylerin tıraş edilmesinden ibaret değildir. Aynı zamanda kulak içlerinin, burnun ve göz çevresinin temizlenmesi anlamına da gelir. Firmamız tarafından itina ve şefkatle sunulan hizmetlerimize bu işlemler de dahildir. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiyi pethair.com.tr adresli web sitemizden elde etmeniz mümkündür.

Pethair Ne Şekilde Faaliyet Gösterir?
Pethair, tam donanımlı ve hijyenik ortamı oluşturulmuş bir gezici evcil hayvan kuaförü aracıyla İstanbul’un hem Anadolu Yakası hem de Avrupa Yakası’nda faaliyet göstermekte olan bir hizmet kuruluşudur. Alınan randevu üzerine adrese gelerek bu hizmeti sunar. Ancak Pethair herhangi bir anestezi faaliyeti hiçbir zaman gerçekleştirmez. Gerekli olması ve evcil hayvanın sahibinin de talebi üzerine en yakın veteriner kliniğinde bu anestezi faaliyeti gerçekleştirilir. Ancak Beylikdüzü pet kuaför tarafından öncelikle tercih edilen anestezi yoluna başvurulmadan evcil hayvan dostlarımızın bakımlarının gerçekleştirilmesidir. Aynı zamanda köpek oteli ve köpek eğitimi gibi hizmetlerimiz de mevcuttur.

Ne Şekilde Randevu Alınır?
Randevu alabilmek için en kolay yol pethair.com.tr adresinde bulunan online randevu sistemidir. Bu sistem sayesinde tek tıkla randevunuzu zahmetsiz bir şekilde ayarlamanız mümkündür. Aynı zamanda web sitemizdeki iletişim bilgilerimizi kullanarak da mevcut olan kanallardan bizimle iletişime geçebilirsiniz. E-posta adresimiz, telefon numaramız, özel mesaj bağlantısı gibi iletişim kanalları web sitemizde mevcuttur.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.