Genel Beykoz Köpek Kuaförleri
Beykoz Köpek Kuaförleri

Beykoz Köpek Kuaförleri

Beykoz Köpek Kuaförleri

Ev ortamında beslenen köpeklerin bakımı ve beslenmesi gibi durumlar büyük bir titizlik ve uzmanlık istiyor. Özellikle köpeklerin bakımı konusunda mutlaka uzman bir destek almak gerekebiliyor. Köpek bakımında ilk dikkat edilmesi gereken nokta, köpeğin tüylerinin kesilmesi ve gerekli bakımının yapılmasıdır. Sizler için bu konuda etkili hizmetler vermeyi başaran pethair.com.tr sitesi, gezici olarak köpek kuaförlüğü hizmeti veriyor. Steril ortamlarda özel araçlar kullanarak köpeğinizin tüm bakımlarını yapan firma, uzman dokunuşlarla köpeklerin tüylerini tıraş ediyor.

İstanbul bölgesinde hizmet veren en kaliteli ve profesyonel şirketlerden birisi olan site, gezici olması sebebiyle kolay ulaşılabilir durumdadır. Beykoz bölgesinde yoğun bir şekilde hizmet veren site, bu bölgedeki ihtiyaçları hızlıca gideriyor. Beykoz köpek kuaförleri firmaları arasında oldukça ön plana çıkmayı başaran firma, köpeklerin tüm periyodik bakımlarını yapıyor.

Sağlıklı ve Bakımlı Tüyler

Firmanın sahip olduğu gerekli donanımlar, köpeklerinizin tüylerinin daha sağlıklı ve canlı yapıda olmasını sağlıyor. Gezici araçların içerisine birçok aracı dahil eden pethair.com.tr sitesi; termosifon, kurutma makinesi, atık su tankı ve sterilizasyon makinesi gibi donanımlara sahiptir. Profesyonel bakım ürünleri ile birlikte köpeklerin tüylerine usta dokunuşlarla canlılık katan firma, ev ortamında oluşabilecek enfeksiyonların da önüne geçmenizi sağlıyor.

Makas ve Makine Tıraşı

Köpek kuaförlüğü alanında son derece uzman ekiplere sahip olan firma, makas ve makine tıraşı seçeneklerini sizlere sunuyor. Dilerseniz makineli tıraş ile köpeklerin tüylerini bütün olarak kesebilirsiniz. Bunun yanı sıra makas tıraşı ile birlikte dilediğiniz modeli yaptırabilirsiniz. Özel köpek cinsleri için makas tıraşı seçeneklerini kullanarak ortaya farklı modeller çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra firmada sizler için tırnak kesimi ve banyo gibi hizmetler de verilir. Köpeğinizin ön ve arka ayak tırnaklarını kestirerek tüm bakım işlemleri sonrasında banyosunu yaptırabilirsiniz.

Gezici Köpek Kuaförlüğü

Pet Hair firması, Beykoz bölgesinde en kolay ulaşılabilir durumda olan köpek kuaförlerinden birisidir. Bu anlamda gezici araçlarla çalışan firma, Beykoz köpek kuaförleri arasında oldukça ön plana çıkıyor. Firma ile irtibat kurduğunuz zaman özel donanımlı araçlarla birlikte adresinize gelinir. Bu araçlarda köpeğinizin tüm periyodik bakımları yapılır ve en son köpeğe banyo yaptırılarak bakım işlemi tamamlanır.

Beykoz Köpek Kuaförleri

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.