Genel Beykoz Gezici Pet Kuaför
Beykoz Gezici Pet Kuaför

Beykoz Gezici Pet Kuaför

Beykoz Gezici Pet Kuaför

Bir köpeğiniz varsa ve onun bakımını üstlendiyseniz ihtiyacı olan her şeyi yerine getirmeniz gerekir. Beslenmesinden yıkanmasına kadar her ihtiyacını karşılamak ve ona bakmak tamamen sizin işinizdir. Beslenmesinde cinsine ve yaşına uygun mama alırsınız belli saat aralıklarıyla verirsiniz ve yer. Yıkamak için bir bahçeniz varsa orada yıkarsınız fakat bahçeniz yoksa evin içerisinde, banyoda yıkamak oldukça zordur. Banyoda küçük bir alanda köpek de rahat edemez siz de rahat edemezsiniz. Her yer kirlenir ve ıslanır, tüyler dökülebilir. Yani evde köpeğin banyosu zordur. Beykoz gezici pet kuaför sizlere kuaförlük hizmeti vermek için her an yanınızdadır.

Pet Kuaförden Tam Bakım Hizmeti

Gezici pet kuaförünüz aracıyla gelir ve köpeğin tepeden tırnağa bakımını yapar. Tüylerinin kısaltılması gerekiyorsa makasla kısaltır. Tıraş gerektiren bir tüy yapısında ise tıraş eder. Makine ile yapılan tıraşta köpeğin derisi de hava alır ve parazitlerden arınır. Tıraş işleminden sonra yıkamaya geçilir. Banyo yapması için uygun bir ortamın bulunduğu araçta onu rahat ettirecek, huzursuz olmasına sebep olmayacak bir banyo yaptırılır. Kullanılan şampuanlar yine köpekler için özel üretilmiş doğal şampuanlardır. Bu şampuanlar hem deri sağlığını korumaya yardımcı olur. Hem de tüylerine bakım yapar, yumuşak ve ipek gibi görünen tüylere sahip olurlar. Beykoz gezici pet kuaför en iyi kuaförlük hizmetini verir.

Tırnak Bakımı, Pati Temizliği
Çok sevdiğiniz köpeğiniz dışarıda dolaşırken patileri ve tırnakları zarar görebilir. Tırnaklar uzar ve batabilir, belli aralıklarla kesilmesi ve temizlenmesi gerekir. Sokakta herhangi bir zarar görecek bir durumla karşılaşmışsa iyileştirilir. Kulak temizliği, ilaçlanması yapılır ki olası parazitlere önlem alınsın. Çünkü parazitler köpeklerin kulak ve çevresine yerleşir, rahatsızlık verir. Temizlik ve ilaçlama ile bunların önüne geçilir. pethair.com.tr aracılığıyla ulaşacağınız kuaförünüz gereken müdahaleyi yapar ve köpeğiniz sağlıklı olur.

Çağırın Hemen Gelsin
Pet kuaförlük hizmeti almak isterseniz pethair.com.tr İnternet sitesinden irtibata geçerek hizmet talebinde bulunun hemen kuaför gelsin ve köpeğinizin tam bakımını yapsın. Genel olarak bakımlı ve temiz, sağlıklı bir köpek için pet kuaförünüz size gereken bilgiyi verir ve ne gerekiyorsa yapar.

ÖNCEKİ YAZI

Fatih Gezici Pet Kuaför

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.