Genel Beşiktaş Gezici Pet Kuaför
Beşiktaş Gezici Pet Kuaför

Beşiktaş Gezici Pet Kuaför

Beşiktaş Gezici Pet Kuaför

Köpeklere olan sevgisini evinde köpek besleyerek ve bakımını üstlenerek gidermeye çalışan kimseler için onlar çok büyük yer tutarlar. Köpekleri için her türlü fedakarlığı yaparlar ve evlerini paylaşırlar. Evin içinde bir köpeği barındırmak ve bakmak bazen zor gelebilir, zor anlar yaşanmasına sebep olabilir. Beslenmeleri ayrı bir özen ister, ekonomik olarak yük olabilir, kalacakları yer, temizlikleri, bakımları, yıkanmaları her biri ayrı ayrı uğraş ister. Beşiktaş gezici pet kuaför sizin yerinize bakım yapar.

Evde Banyo Yapmaları Zordur

Temizlikleri söz konusu olduğunda banyoları, tüylerinin bakımı, tıraş edilmeleri evde karşılanabilecek bir bakım değildir. Evin banyosunda bir köpeğin yıkanması zordur, dar alanda onları durdurmak, ıslanınca sahip çıkmak zordur. Tüyleri uzadığında tıraş etmek ise evde yapılabilecek bir iş değildir. Bu nedenle bu tip özel bakımlar için uzmanından destek almak doğrudur. Tüylerinin kısaltılması için ve tıraş edilmesi için bir kuaförden yardım alabilirsiniz. pethair.com.tr bir kuaför ile size ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Köpeğiniz Kuaföründe Huzurla Bakım Yaptırsın
Köpeğiniz kuaförü tarafından bakım yapılırken çok mutlu olacaktır. Tüyler uzadığında rahatsızlık hisseden köpek kısaltma işlemlerinden sonra hafifler ve bir dinginlik gelir üzerine. Tıraş işlemi de öyle, tıraş olunca derisi hava alır, parazitler varsa hepsi yok olur, hava alan deri nefes almaya başlar ve varsa yaralar ve hastalıklar ortadan kalkar. Beşiktaş gezici pet kuaför tıraş etmenin dışında banyo ihtiyaçlarını da karşılar. Araçta bulunan özel banyo alanında köpekleri banyo yaptırır. Yıkama işlemine başlarken güven duymaları için yavaş yavaş alıştıra alıştıra ıslatılmaya başlanır. Birden bire suyla temas ederse kaçabilir ve yıkanmayı ret edebilir. Ürkütmemek için yavaşça başlamak gerekir. Bilinçli davranan kuaför de bunu bilir ve buna göre hareket eder.

Köpek Kuaföründen Kulak ve Göz Bakımı
Özel aracıyla gelen köpek kuaförünüz köpeğinizi tam donanımlı olarak temizler. Kulakları hassas olan köpekler burada olabilecek parazitlere karşı kontrolden geçirilir ve herhangi bir kötü durum varsa önlem alınır. Gözler de yine köpekler için önemli organlardır. Göz hastalıklarına yakalanma riski taşıdıkları için özellikle göz çevresi bakımı yapılır. pethair.com.tr en iyi bakım hizmeti ile sizlere her zaman destek olur.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.