Genel Bayrampaşa Gezici Pet Kuaförü
Bayrampaşa Gezici Pet Kuaförü

Bayrampaşa Gezici Pet Kuaförü

Bayrampaşa Gezici Pet Kuaförü

Evcil hayvanlarımız bakımı, çok kolay gözükse de bazen zorlayabilir. Yoğun çalışma temposunda olanların evlerinde kendilerini bekleyen minik sevimli petlerinin bakımı bazen zamansızlıktan yapılmayabilir. Bu dönemlerde sizin yardımınıza koşacak yeni bir uygulama olan, bakım hizmetleri için özel dizayn edilmiş araçları ile kedi ve köpekleriniz bakımını yapan pethair.com.tr adresi sizlere hizmet vermektedir.

Pethair Hizmetleri

pethair.com.tr. Kedi ve köpekleriniz için bir bakım periyodu oluşturarak, tüy kesme, banyo, göz, tırnak kesme gibi işlemleri; özel dizayn edilmiş araçlar ile kapınıza kadar gelerek özel malzemelerle gerçekleştirir.

Bakım Hizmeti
Kedi ve köpekler için bakım hizmeti tıraş işlemi ile başlar. Makas ve makina gibi iki yöntem ile yapılan bu işlem, sizin isteğiniz doğrultusunda yapılır. Makina ile tıraşın yanında makas ile yapılan estetik kesimler yapılır. Bu işlem yapılırken anestezi kullanılmamaktadır.

* Banyo Hizmeti
Banyo hizmetinde, özel göz yakmayan şampuanlar ile kedi ve köpekleriniz, kapınızın önüne gelen özel dizayn araçlarda yıkanır. Yıkama hizmetine dahil olan göz, kulak bakımı ve tırnak kesimi islemi yapılır.

* Rötuş
Bu işlem göz çevresi, kulak çevresi ve genital bölge etrafındaki tüylerin temizleme ile yapılır.

* Fön ile Kurutma ve Tarama Hizmeti
Fön ile kurutulan tüyler 20 dakika boyunca taranır bu sayede tüylerde keçelenme sorunu ortadan kalkar. İstanbul’ un hangi semtinde olursanız olun bu hizmetlerden faydalanma şansınız vardır. Bayrampaşa’ da bu hizmeti alacak olan pet sahipleri, pethair.com.tr adresine girerek Bayrampaşa gezici pet kuaför butonuna basmaları yeterlidir.

Köpek Oteli
Gezici pet kuaförü hizmeti dışında köpek oteli hizmeti de veren pethair.com.tr adresi üç şekilde pansiyon hizmeti vermektedir.

Ev Konsepti

Uzun Süreli Pansiyon
kısa süreli pansiyon olmak üzere ihtiyacınız olan hizmeti seçmenize olanak sağlamışlardır. Zorunlu iş seyahatlerinizde köpeklerinizi güvenle emanet edeceğiniz pethair.com.tr adresinden girerek çiftliklerini görmeniz mümkündür.

Köpek Eğitim Hizmeti
Köpeklerinizin pansiyon hizmeti aldığı sırada belirli bakım ve eğitimlerini de gerçekleştiren kurum hayvan severlerin aradıkları bütün hizmetleri bir arada vermektedir. Pet Kuaförü sitesinde yaşadığınız konuma en yakın pet gezici kuaförü bulmak mümkündür. Sitede bulunan harita yardımı ile Bayrampaşa gezici pet kuaför konumunu tıklamanız yeterlidir.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.