Genel Başakşehir Pet Kuaför
Başakşehir Pet Kuaför

Başakşehir Pet Kuaför

Başakşehir Pet Kuaför

Evcil hayvanların hayatımızın bir parçası haline gelmesi, minik dostlarınız için çeşitli hizmet alanlarının oluşmasını sağlıyor. Köpek oteli, köpek kuaförü ya da köpek eğitimi gibi birçok hizmet alanını bulabilirsiniz. Bu alanların tümünde hizmet veren en kapsamlı firmalardan olan Pet Hair, sadık dostlarınızın tıraşını güvenilir bir şekilde yapıyor. Başakşehir pet kuaför firmaları arasında 2016 yılından bu yana hizmet veren Pet Hair, kısa sürede vatandaşların birinci tercihi haline gelmiştir. Steril ortamlarda uzman kişiler tarafından yapılan bu tıraşlarda, köpeğinizin eğlenmesi için çeşitli oyunlar da geliştirilmiştir. Pet Hair firması, Türkiye’nin en tecrübeli gezici köpek kuaförlüğü hizmetini yürütüyor. Özel tasarım olarak araçlarda sterilizasyonu sağlamak için gerekli tüm donanımlar yer alıyor.

Köpek Tıraşı Yaptırmak Zararlı mıdır?

Köpek tıraşı, belirli aralıklarla yaptırılması şart olan bakımlardan birisidir. Aksi durumda köpeklerin tüyleri çeşitli virüs ve enfeksiyonların oluşmasına imkan tanır. Ayrıca köpeğinizin tüylerinin daha güzel bir görüntüde olmasını isteyen kişiler için de bu işlemin yapılması uygun olacaktır. Ancak bu işlemi nerede yaptırdığınızın büyük önemi vardır. Yanlış yapılacak olan bir işlem, köpekte yapısal bozukluklar yaratabiliyor. Firmaya pethair.com.tr sitesi üzerinden ulaştığınız zaman uzman ekipler donanımlı araçlarla bulunduğunuz adrese gelir. Hijyenik bir ortam yaratılan bu araçlarda gerekli tüm ekipmanlar yer alıyor.

Köpek Tıraşı Modelleri
Pet kuaförlerinde köpeklerin tüylerine farklı modeller verme şansınız vardır. Pet Hair firması, uzman pet kuaförleri ile birlikte farklı modelleri başarıyla uyguluyor. Makas ve makine olmak üzere iki farklı tıraş yöntemini kullanan pethair.com.tr şirketi, minik dostlarınızın tüylerinin canlı ve daha parlak bir görüntüde olmasını sağlıyor. Uygun temizleyiciler ve bakım ürünleriyle köpekleriniz için banyo hizmeti de verilecektir. Ayrıca arzu eden kişiler için köpeklerde genel sağlık taraması gibi hizmetleri de bulabilirsiniz.

Köpek Tıraşı Nasıl Yapılır?
Köpeklerinizin tüylerine yalnızca model vermek istiyorsanız, sizler için makas tıraşı önerilir. Tüylerde belirgin oranda kısaltma yapmak isteyen kişiler için makine tıraşı daha uygun olacaktır. Pet Hair firması gereken tüm donanımlarla uzman bir şekilde tüm tıraş modellerini uyguluyor. Başakşehir pet kuaför ihtiyacını büyük oranda karşılayan şirket, İstanbul’un her iki yakasına da hizmet götürüyor.

ÖNCEKİ YAZI

Ataşehir Pet Kuaför

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.