Genel Başakşehir Gezici Pet Kuaför
Başakşehir Gezici Pet Kuaför

Başakşehir Gezici Pet Kuaför

Başakşehir Gezici Pet Kuaför

Ev ortamlarını şenlendiren evcil hayvanlar, insan hayatı için son derece önemli bir anlam ifade ediyor. Sizler için çok değerli olan minik dostlarınızın her türlü tıraş ve bakımı uzman pet kuaförleri tarafından yapılabiliyor. Özellikle son zamanlarda bu hizmete büyük talep olması, hizmet seçeneklerini de geliştirmiştir. Yeni geliştirilen gezici pet kuaför sistemi kapsamında artık evcil hayvanları tıraş ettirmek için firmalara nakil etmenize gerek yoktur. Gezici sistemde firma yetkilileri özel araçlarıyla doğrudan bulunduğunuz adrese geliyor. İstanbul bölgesinde gezici pet kuaför sisteminin en büyük temsilcisi olan Pet Hair, bu konudaki uzmanlığını başarılı bir şekilde gösteriyor. Başakşehir gezici pet kuaför firmaları içerisinde en kapsamlı hizmeti veren firma, titizlikle evcil hayvanlarınızın bakım ve tıraşını yapıyor.

Pet Kuaförleri Ne İş Yapar?
İnsanlarda olduğu gibi evcil olarak beslenen hayvanlarda da periyodik olarak yapılması gereken bakım ve tıraş hizmetleri vardır. Bu hizmetleri vermek amacıyla kurulan firmalar; tıraş, rötuş, yıkama, tarama ve tırnak kesimi gibi hizmetleri veriyor. Gezici pet kuaförlüğü sisteminde bu hizmetleri doğrudan bulunduğunuz adreste alabilirsiniz. Bu konuda pethair.com.tr sitesini ziyaret ettiğinizin zaman daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bu site aracılığıyla Pet Hair firmasından randevu aldığınız zaman gezici ekipler kısa sürede adresinize gelecektir.

Pet Kuaför Ücretleri

Her firmanın kendine özel olarak belirlediği bir ücret tarifesi olabilir. Tıraş işlemleri ortalama 50 TL gibi bir ücretten başlayarak yapılsa da, bu ücretlerde köpeklerin cinsine göre değişiklikler olabilir. Ayrıca yıkama ve tarama gibi ek hizmetlerde ekstra ücretler de alınabiliyor. Başakşehir gezici pet kuaför firmaları arasında en düşük fiyat avantajını sizlere sunan Pet Hair, herkesin bu hizmetten yararlanmasını sağlıyor.

Pet Kuaförleri Evcil Hayvanlar İçin Sağlıklı mı?
Pet kuaför hizmetlerini yürüten firmalarda en dikkat edilmesi gereken nokta hijyendir. Kullanılan araçların ve gezici araçların steril bir yapıda olması son derece önemlidir. Pet Hair firması, gezici araçlarında steril bir ortam yaratmak adına gerekli tüm donanımlara sahiptir. Atık su tankı ve sterilizasyon makinesi gibi araçlar, her anlamda hijyenik bir ortam yaratıyor. Dilediğiniz zaman pethair.com.tr sitesini ziyaret ederek hizmet detaylarını öğrenebilirsiniz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.