Genel Bakırköy Pet Kuaför
Bakırköy Pet Kuaför

Bakırköy Pet Kuaför

Bakırköy Pet Kuaför

Evcil hayvanlarınız için bakım hizmetleri artık pethair.com.tr sayesinde yanı başınızda. Kedi ve köpek gibi evcil hayvanlarınızın ihtiyacı olan bakım hizmetinden faydalanmak ya da bilgi almak için sitedeki telefon numarasını arayarak irtibat haline geçebilirsiniz, Ayrıca sitede bulunan mail adresine mail atarak da bilgi alabilirsiniz.
Köpek ve kedi gibi evcil hayvanlar da tıpkı insanlar gibi bakıma ihtiyaç duyarlar. Evcil hayvan sahipleri, kedi ve köpeklerinin tırnak kesimini, tüy kesimini bazen yerine getirmekte zorlanabilir. Pet kuaför hizmetleri işte burada devreye girmektedir. Evcil hayvanların ihtiyacı olan bakım hizmetlerini, evcil hayvan sahiplerinin ayağına götüren bir işletme olan pethair.com.tr 2016 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Hijyenik Açıdan Ne Kadar Doğru Bir Seçim?

Pet hair işletmesi, hayvanları tıraş etmek için ya da tırnağını kesmek için kullanılan bütün ürünlerini strelize etme amacıyla ultraviyole ışın altında tutmaktadır ve her kesimden sonra da dezenfektan spreyler ile temizlemektedir. Sadece araç gereçlerini değil evcil hayvanınızın tüylerinin ya da tırnaklarının kesileceği, banyo yaptırılacağı ortamı da hijyenik bir ortam haline getirir.

Evcil Hayvanıma Anestezi Uygulanır Mı?
Kedilere ve köpeklere lokal ya da genel hiçbir anestezi uygulaması yapmadan hizmet verilmektedir.

Hangi Hizmetlerden Faydalanabilirim?
Kedinizi veya köpeğinizi, tüylerinin durumuna göre isterseniz makine tıraşı kullanarak isterseniz makas tıraşı kullanarak uzamış ve bakıma muhtaç tüylerinden kurtarıp evcil hayvanınızı rahatlatabilirsiniz. Dilerseniz tırnak kesimi, dilerseniz banyosunu yaptırabilirsiniz. Pet hair her cins evcil hayvan bakımını sağlamaktadır. Eğer evcil hayvanınızın tüyleri kesildikten sonra banyo hizmeti de talep ederseniz ek ücret ödemeniz gerekmektedir.

Makine Tıraşı Hizmeti

Tüy döken evcil hayvanınız için şiddetle tavsiye edilen bakımların başında gelen makine tıraş hizmeti, 3 milimetre ile 2 santimetre arasındaki tüylerde uygulanır. Köpeklerinizin cinsine göre uygun şampuanlama yapılır ve tüyleri fön çekilerek kurutulmaktadır. Göz ve kulak kontrolü, kulak temizliği, ve tırnak kesimi de makine tıraşı hizmetine dahildir.
Evcil hayvanların cinsine göre değiştiği gibi estetik olarak daha uzun tüylü olması gereken havanlarda kullanılır. Makine tıraşında olduğu gibi diğer hizmetler de bunun içindedir.

SONRAKİ YAZI

Beykoz Pet Kuaför

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.