Genel Bakırköy Gezici Pet Kuaför
Bakırköy Gezici Pet Kuaför

Bakırköy Gezici Pet Kuaför

Bakırköy Gezici Pet Kuaför

Barınmasından, beslenmesine, bakımına kadar tüm sorumluluğunu almış olduğumuz ve evimizin birer bireyi haline gelmiş olan petlerimizin temel ihtiyaçlarından biriside türlerinin tıraşı ve tırnaklarının kesimi, yıkanmalarıdır. Bu işlemler pet sahiplerinin kendilerinin tek başına üstlenebileceği iş değildir. Yapılsa dahi tüy tıraşı uzmanlık istediği için köpek tüylerinde tıraş sonrası tüylerinde şekil bozukluğu olabilir. Bu konuda işinin uzmanı, deneyimli pet kuaföre ulaşmak için pethair.com.tr adresinden yardım alabilirsiniz.

Gezici Pet Kuaför Hizmetleri Nelerdir?

Bakırköy gezici pet kuaför olarak tercih edilme sebebimiz pet sahiplerinin bize ulaştıkları ve birlikte belirlenen tarih ve saatte verdikleri adres de hazır bulunmamızdandır. Genellikle köpek sahipleri için tıraş ve bakım işleri için başka bir yere taşımak oldukça eziyetli bir durum gelir. Ayağınıza kadar bu hizmet sayesinde köpeğiniz başka bir alanda olmadığı için huzursuzlanmayacağı gibi siz de zamandan tasarruf ediyorsunuz.

Bakırköy Gezici Pet Kuaför Tıraş ve Bakım Hizmetleri Nasıl Yapılır?
Öncelikle Bakırköy gezici pet kuaför olarak köpeğiniz hırçınlaşmaması için onların beden dilinden anlayan deneyimli pet kuaför personelimiz onlarla çeşitli oyunlar oynayarak ve sevgi ile kendisine alışmasını sağlar. Kesinlikle onu uyutacak ilaç yada anestezi uygulaması tercih edilmez. Hatta bazı bilinçsiz kişiler tarafında tıraş ve banyo esnasında petleriniz bir yere bağlanarak tıraş yapıldığı için iyice hırçınlaşmasına ve her zaman sahibinin tüylerini taradığı tarak ve fırçalara karşı dahi tepki göstermeye başlar. Bu durum ise sahipleri için oldukça güç bir hal alır.

Bakırköy Gezici Pet Kuaför Tıraş ve Bakım Hizmetleri nelerdir?
pethair.com.tr web adresimizden bize ulaştığınızda adresinize gelerek özel donanımlı araçlarımızda petinizin ırk ve tüy durumuna göre tıraş işlemi yapılır. Sahiplerinin isteği doğrultusunda eğer estetik bir görünümü olsun tüyleri çok kısalmasın istemediği taktirde makas tıraşı yapılır. Eğer büyük ırk bir köpekse ve tüyleri çok rahatsız ediyorsa sahiplerinin izinleri ile makine tıraşı uygulanır ve tüylerinden iyice arındırılır. Bu durumda yerine gelen tüyler daha canlı ve daha parlak olarak gelecektir. Tırnak kesimi, kulak ve ağız diş temizliği de bakım hizmetleri arasındadır. Özel şampuan ile iyice yıkanan ve tüylerine canlandırıcı ve mis kokulu parfümü sürüldükten sonra sahiplerine teslim edilir.

 

 

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.