Genel Bahçelievler Pet Kuaför
Bahçelievler Pet Kuaför

Bahçelievler Pet Kuaför

Bahçelievler Pet Kuaför

Hayvan bakımı sanıldığı kadar kolay değildir. Evcil hayvanların sürekli bir bakıma ihtiyacı vardır. Her gün tuvalet ihtiyacının karşılanmasının yanında banyosu ve temizliği de karşılanmalıdır. Hayvanların bakımı doğru yapıldığı takdirde sağlıklı bir hayvan beslenmiş olunur. Özellikle evde hayvan besleyenlerin hijyen kurallarına daha çok dikkat etmesi gerekiyor.

Bu hem kendi sağlıkları hem de hayvanların sağlığı için oldukça önemlidir. Hayvanların bakımlarını uzmanlar kontrolünde yaptırmak isteyen hayvan sahipleri pet kuaförleri tercih ediyor. Pet kuaförler her hizmeti karşılıyor ve uzman eşliğinde bu hizmetleri yapıyor. Bahçelievler pet kuaför tüm ihtiyaçlarınıza karşılık veren ve hayvanlarınıza özel ilgi gösteren bir bakım merkezidir.

Pet Kuaför Traş Hizmeti

Bahçelievler hayvan kuaföründe hayvanlarınız özel ilgiyle karşılanıyor. Bu merkezde bulunan pek çok hizmet içinde hayvan traşı da bulunuyor. Hayvan traşı özenle yapılması gereken bir işlemdir. Uzmanların yapması daha uygun olur. Çünkü birçok hayvan traştan kötü anlamda etkileniyor. Bunun önüne geçmek için traşta çok hassas davranmak gerek.
Hayvan traşı makine ya da makasla yapılabiliyor. Bu traş türüne uzmanlar karar veriyor. Tüy dökmesine bağlı olarak makine ya da makas kullanılarak hayvan traş ediliyor. Bahçelievler pet kuaför hizmetleri içinde traş sonrası deriye özel ilaçlarla banyo hizmeti yer alıyor. Banyo da hayvanların en önemli bakımlarından birisi sayılıyor.

Hayvan Banyosunda Dikkat Edilecekler
Traş sonrasında banyo hizmeti almak isteyen hayvan sahiplerinin hayvanları büyük bir titizlikle yıkanıyor. Yıkama işleminde suyun sıcaklığı da büyük önem taşıyor. Suyun sıcaklığının hayvanları korkutmayacak ılıklıkta olması gerekiyor. Ayrıca pet yıkamasından sonra derinin ve tüylerin fön makinesiyle kurutulması da ayrı önem taşır. Tüm bu hizmetler için pethair.com.tr adresinden randevu oluşturmak mümkün. Siteden size en yakın hayvan kuaförünü alabilir ve bakım randevusu oluşturabilirsiniz.

Hayvanların Tırnak ve Kulak Temizliği
Pet traşı ve banyosu gibi kulak temizliği de bakterilerin ve parazitlerin oluşmasını engellemek için önemlidir. Tırnak ve kulaklar pet kuaförlerinde güzelce temizlenir ve parazit oluşumu incelenir. Kulak arkalarına özel ilaçlar kullanılır. Pethair.com.tr sitesinden pet kuaförlerine ulaşabilirsiniz.

ÖNCEKİ YAZI

Bayrampaşa Pet Kuaför

SONRAKİ YAZI

Pet Kuaförü Esenyurt

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.