Genel Bahçelievler Gezici Pet Kuaför
Bahçelievler Gezici Pet Kuaför

Bahçelievler Gezici Pet Kuaför

Bahçelievler Gezici Pet Kuaför

Pet dostlarımızın bakımları da en az kendi bakımımız kadar önemli bir durumdur. Özellikle tüy bakımlarının onların sağlıkları açısından düzenli olarak yaptırılması gerekir. Evlerde bakılan petler her ne kadar temiz ve sağlıklı olarak düşünülse de tüy altlarında derilerinde sahiplerinin göremediği deri enfeksiyon oluşmuş olabilir. Tüyleri uzadığı zaman kaşıma esnasında sırtlarını bir yerlere sürttüklerinde yada uzayan tırnakları ile kendilerinin kaşımaya çalıştıklarında ciltlerin de yaralanmalar oluşabiliyor. Ancak bunu sahiplerinin anlaması zor bir durumdur.
Bu nedenle periyodik zaman dilimlerinde petinizin deri ve tüy bakımlarının yaptırılması gerekiyor. Ancak bakımları için özellikle büyük ırk olan köpeklerin taşınması oldukça zahmetli bir durumdur. Bahçelievler gezici pet kuaför olarak bize ulaştığınızda verilen randevu saatinde özel araçlarımız ile bulunduğunuz yere gelerek can dostlarınızın bakımlarını uzman ekibimiz tarafından tam anlamıyla yapılıyor ve sizde, köpeğinizde gereksiz yere zahmete girmemiş oluyorsunuz.

Bahçelievler Gezici Pet Kuaför Aracımız

pethair.com.tr adresimiz üzerinden bize ulaştığınızda petinizin bakımı için gerekli olan tüm malzemeler, küvet ve tıraş masası ile özel olarak dizayn edilmiş olan oldukça şirin, temiz çalışma aracımız ile bulunduğunuz adrese gelerek aracımız içinde petinizin tıraş ve diğer tüm bakımları hijyenik ortamda yapılarak onların ve sizin rahatlamanız sağlanır. Bahçelievler Gezici Pet Kuaför aracımızda önceden steril hale getirilmiş tıraş makası, tıraş makinası, tırnak makas takımı, tarak, fırça, tüy parlatıcı ve asalak hayvanlardan tüyleri ile derisini koruyucu özel ilaçlı şampuanlar, mis kokulu parfümler, özel küvet, tıraş masası, tek kullanımlık kurulama havlusu, kullanım sonrası atıl olacak bazı malzemeler ile donatılmış olarak konunun eğitimini almış veteriner teknikeri olan deneyimli ekip ile bulunduğunuz yerde petlerinizin genel temizliği ve bakımı yapılır.

Bahçelievler Gezici Pet Kuaförü Hizmetleri
Petlerinizin genel bakım hizmetleri arasında sırt bölgesi tıraşı, deri ve cilt kontrolü, tırnak araları, kulak arkası, anal bölge, kasık bölgesi tıraşı yapılır. Tırnak kesimi, kulak, ağız, diş bakımı ve göz altı bölgesi temizlenir. En son işlem olarak özel şampuanlar ile iyice yıkanır ve mis gibi kokması sağlanır.

Bahçelievler Gezici Pet Kuaföründe Tıraş İşlemi Nasıl Yapılır?
Eğitim almamış, deneyimsiz bazı kişilerin yaptığı pet kuaförlüğünde köpeklerinizin tüyleri biçimsiz bir hal aldığı gibi bağlanarak yada ilaç ile sakinleştirilerek bakımları yapılır. Ancak hiçbir pet sahibi böyle bir uygulamadan hoşlanmayacağı gibi petiniz içinde hiç hoş olmayan ve onları daha tepkili hale getirecek uygulamalardır. pethair.com.tr web adresimize ulaşarak bizden yardım talep ettiğinizde uzman ekibimiz tarafından petleriniz oyunlarla, sevgiyle sakinleştirilerek, onları okşayarak genel bakımları yapıldığı için onlarda sizde son derce huzurlu olursunuz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.