Genel Bağcılar Gezici Pet Kuaför
Bağcılar Gezici Pet Kuaför

Bağcılar Gezici Pet Kuaför

Bağcılar Gezici Pet Kuaför

Pet kuaförler hayvan besleyenlerin en büyük yardımcısı oluyor. Çalışan ve aynı zamanda hayvan besleyenler hayvanların bakımlarını zamanında yaptırabiliyor. Pet kuaförlerde aranan tüm bakım hizmetleri mevcut oluyor. Hayvan banyosundan traşına, tüy temizliğinden tırnak bakımına kadar her şey pet kuaförlerinde yapılıyor. Hayvan sahiplerinin yapması gereken tek şey evcil hayvanınız için randevu almak oluyor. Pethair.com.tr adresinden kolaylıkla randevu oluşturuluyor. İstediğiniz bakım hizmetleri seçiliyor ve buna göre fiyatlandırma yapılıyor.

Bağcılar Gezici Pet Kuaför Hizmetleri

Pet kuaförlerinde güzel bir uygulama olan gezici pet kuaför uygulaması hayvan sahiplerine büyük rahatlık sağlıyor. Gezici kuaförler özel araçlarda hizmet veriyor. Araçlarda su ısıtıcı, küvet, traş malzemeleri, özel şampuan ve ilaçlar bulunuyor. Bu malzemeler bakımın araçlarda yapılmasına da olanak sağlıyor. Bakımı araçlarda değil de merkezlerde yaptırmak isteyen hayvan sahipleri hayvanlarını uzmanlara teslim ediyor ve tüm hizmetler yapıldıktan sonra hayvanlarını teslim alıyor. Gezici kuaför hizmetlerini almak isteyen müşteriler pethair.com.tr adreslerini ziyaret edebilir. Buradan kendilerine uygun hizmet için gün alabilirler.

Pet Kuaför Köpek Traşı
Pet kuaförlerinde traş hizmetleri de bulunuyor. Köpek traşı kedi traşına göre daha çok gerçekleşiyor. Çünkü köpekler biraz daha fazla tüy döküyor. Bunun önlenmesi için köpeklere traş yapılması gerekiyor. Köpek traşı tüy döken köpeklerde daha çok tercih ediliyor. Köpeklerin cinsine göre traş türü seçiliyor. Makine ve makas traşı olmak üzere iki türlü traş bulunuyor. Makine traşı tüylerin tamamen toplanması için kullanılırken makas traşı estetik görünüm için yapılıyor. Bağcılar gezici pet kuaför köpek traşını en güzel şekilde gerçekleştiriyor ve köpeklere fazlasıyla ilgi gösteriyor.

Gezici Pet Kuaför Fiyatları
Pet kuaförler tüm bakım hizmetlerini uygun fiyatlarla yapıyor. Müşteriler seçtikleri hizmete göre ücret ödüyor. Bağcılar gezici pet kuaför banyo fiyatları ilaçlı 80 TL, ilaçsız 60 TL’den başlıyor. Ayrıca traş ücretleri banyo dahil 100 TL gibi ücretlerle yapılıyor. Ayrıca tüm bakım ve temizlikleri yaptırmak isteyen hayvan sahipleri fiyat kampanyalarından yararlanabiliyor. Pet kuaförler evcil hayvan beslemek isteyen kişilere büyük rahatlık sağlıyor.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.