Genel Avcılar Pet Kuaför
Avcılar Pet Kuaför

Avcılar Pet Kuaför

Avcılar Pet Kuaför

Kediler ve köpekler insanlar gibi ter bezlerini derilerinde bulundurmazlar. Yalnızca patilerinin altından terleyebilirler. Bundan dolayı sıcak yaz aylarında ferahlamaları için bir şeyler yapılması gerekir. Aynı zamanda mevsim geçişlerinde atamadıkları tüylerinden de kurtulmaları icap eder. Bunun için en etkili yöntem pet kuaförlüğüdür. Avcılar pet kuaför hizmetini sunan pethair firması, bu işlemi makineyle ve makasla yapabilmektedir. İşlem sırasında herhangi bir anestezi uygulanmamakla beraber hayvan sahibinin talebi üzerine en yakın veteriner kliniğinde bu işlem gerçekleştirilebilir. Pethair.com.tr adresinden firmanın faaliyet alanlarını görmek mümkündür.

 

Pethair Tam Olarak Ne İş Yapar ?

Pethair İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında gezici olarak evcil hayvan kuaförlüğü hizmeti veren profesyonel bir firmadır. Evcil hayvanın bulunduğu adrese gelinerek bu hizmet müşteriye sunulur. Böylelikle yoğun iş temposundan dolayı evcil hayvanlarını kuaföre götürerek tüylerinden arınmalarına vakit bulamayan kimseler için bulunmaz bir nimet olarak faaliyet gösterir. Avcılar pet kuaför denildiğinde ilk akla gelen Pethair gezici evcil hayvan kuaförüdür. Pethair hakkında aklınızda şüpheler varsa web sayfasındaki ne dediler kısmından yorumlar okunarak olumlu referansları görmek mümkündür.

Gezici Araç Hangi Donanımlara Sahiptir?
Öncelikle evcil hayvanların tüyleri kesildikten sonra yıkanabilmeleri gerekir. Bundan dolayı da her mevsim sıcak suya ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyaçtan dolayı gezici araçta sıcak su temin etme araçlı termosifon mevcuttur. Aynı zamanda evcil hayvanlara özel tasarlanmış kurutma makinesi, her türlü durumda elektrik sağlama imkanına sahip olan jeneratör, bir adet atık su tankı ve evcil hayvanların sağlığı, daha hijyenik ve daha steril bir ortamda hizmet verebilmek amacıyla sterilizasyon makinesi de araçta yer alan diğer donanımlardır.

Pethair Gezici Kuaförle Nereden İletişim Kurulabilir?
Pethair’in pethair.com.tr adresli web sayfasından iletişim kurmak mümkündür. Aynı zamanda firma ile iletişim kurulabilecek olan e-posta ve telefon da aynı internet sayfasının sol üst köşesinde mevcuttur. Bununla birlikte Pethair online randevu sistemi kullanmakta olduğundan dolayı randevular doğrudan adresi yukarıda belirtilen web sayfası üzerinden alınabilir. Tüm bunlara ek olarak özel mesajlar da aynı web sayfasında yer alan bize ulaşın bölümünden firma yetkililerine ulaştırılabilir.

ÖNCEKİ YAZI

Bağcılar Pet Kuaför

SONRAKİ YAZI

Bayrampaşa Pet Kuaför

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.