Genel Ataşehir Pet Kuaför
Ataşehir Pet Kuaför

Ataşehir Pet Kuaför

Ataşehir Pet Kuaför

Pet kuaförler evcil hayvanların her çeşit ihtiyaçlarının karşılandığı bakım merkezleridir Bir kuaförde gerçekleştirilen tüm bakımların aynısı evcil hayvanlara da yapılabilir. Manikür, pedikür, köpek tıraşı, tüy taraması ve evcil hayvan banyosu gibi birçok hizmet bu merkezlerde gerçekleştiriliyor. Pet kuaförler hayvan bakmak isteyenlerin birçok sorumluluğunu üstleniyor. Böylece bakımların birçoğu pet kuaförlerinde yapılıyor. Kuaförler uygun fiyatlarla hizmet veriyor. Kaliteli ekibi ve eşsiz hizmetleriyle Ataşehir Pet Kuaför evcil hayvanlarınızı güzelleştiriyor.

Hayvanlarınız Sağlığa Kavuşuyor

Pet kuaförler hayvanları güzelleştirmekle kalmıyor aynı zamanda hayvanların sağlığını da düşünüyor. Sağlık kontrolleri ve her türlü temizlik işlemleri bu merkezlerde yapılıyor. Hayvanlar tüy taramasından geçiyor ve tüylerde bakteri, bit ve pire oluşumları inceleniyor. Gereken incelemeler sonunda bakteri oluşumuna rastlanırsa temizleme işlemi yapılıyor. Temizlik sırasında kulak arkası ve tırnaklar da temizleniyor. Tırnaklara manikür ve pedikür yapılıyor. Kulak içi ve arkası pirelerden arındırılıyor. Tüm bu hizmetler için randevuyu pethair.com.tr adresinden alabilirsiniz.

Hayvan Tıraşı İle Fazla Tüyler Alınıyor
Hayvanların temizlik ve bakım ihtiyaçları pet kuaförlerinde sorunsuzca gerçekleşiyor. Bakımlar içinde hayvan tıraşı da yer alıyor. Hayvan tıraşı uzmanlar tarafından gerekli görüldüğünde yapılıyor. Hayvanlar tıraş edilirken psikolojik olarak etkilenebiliyor. Bunun önüne geçmek için tıraş esnasında oldukça hassas davranmak gerekiyor. Ataşehir Pet Kuaför hayvanlarınızı incitmeden tıraş ediyor. Böylece hayvanlar tıraştan olumsuz etkilenmiyor. Köpeklerde makine ve makas tıraşı yaygın olarak kullanılıyor. Makine tıraşı tüy döken köpeklerde tercih edilirken makas tıraşı tüylere şekil vermede ve estetik görünümde tercih ediliyor.

Gezici Pet Kuaförler İle Rahatlığa Kavuşun
Pet kuaförlerin herkesi memnun eden bir uygulaması bulunuyor. Bu uygulama hem zamandan kazandırıyor hem de bakımların rahatlıkla gerçekleşmesini sağlıyor. Gezici pet kuaför olan bu uygulama evcil hayvanlarınızı evinizden alıyor ve bakımlarını yapmak üzere merkezlere götürüyor. Tüm bakımları ve temizlikleri yapıldıktan sonra evinize teslim ediliyor. Bu hizmeti almak isteyen hayvan sahipleri pethair.com.tr sitesini ziyaret ediyor. Pet kuaförlerinde uygun ücretlerle evcil hayvanlarınıza bakım yapılıyor ve hayvanlarınız daha sağlıklı ve temiz bir görünüme kavuşuyor.

 

SONRAKİ YAZI

Başakşehir Pet Kuaför

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.