Genel Ataşehir Gezici Pet Kuaför
Ataşehir Gezici Pet Kuaför

Ataşehir Gezici Pet Kuaför

Ataşehir Gezici Pet Kuaför

Önceleri evcil hayvanların sadece barınması ve beslenmesi önemliyken günümüzde bakımından konforuna kadar birçok konu öne çıkıyor. Evcil hayvan otelleri, pet kuaförler ve birçok hizmetin sunulduğunu görüyoruz. Gezici pet kuaförü olan pethair.com.tr hizmetleri hakkında bu yazıyla bilgi alabilirsiniz.

Evcil Hayvan Traşı

Kedilerin ve köpeklerin tüylerinin bakımı çok önemlidir. Bu tüylerin bakımına dikkat edilmezse bazı sağlık sorunları oluşabiliyor. Ayrıca tüylerin belli zamanlarda traş edilmemesi ve traşın iyi yapılmaması durumunda ise evcil hayvanda bazı huzursuzluk belirtileri görünüyor. Pethair, en yeni mesleklerden birini yapıyor. Bu meslek, pet kuaförlüğü Bu işlem sadece tüy kesme ve kısaltmadan ibaret değil. Kesim işleminden önce petiniz güzelce yıkanıyor ve ardından kuruması bekleniyor.
Bundan sonra tüy kesim işlemine başlanıyor. Kesim işlemi makasla veya makine ile yapılıyor. Sadece köpeklere değil kedilere de uygulanan tüy kesimi sırasında anestezi işlemi yapılmıyor. Petinizin tırnak kesimi ve bakım hizmeti de tüy kesimi sırasında veriliyor. Ataşehir gezici pet kuaför hizmeti bulunuyor.

Pethair Petinizin Ayağına Geliyor
Her zaman evcil hayvanların bir yere sevkiyatları çok sorun yaratır. Köpek veya kediyi veterinere veya kuaföre nakletmek ve tekrar geri getirmek zordur. Bu süre boyunca peti küçük bir kafesle nakletmek zorunda kalınır ve pet büyük sıkıntılar yaşar. Bu sorun kökünden çözülüyor. Artık Pethair özel araçla köpek veya kedinizin olduğu yere gelip yerinde hizmet veriyor. Daha detaylı bilgi almak ve kuaför çağırmak için pethair.com.tr adresine girin. Adresinize aracıyla ulaşan Pethair, petinizi konforlu araca alıyor ve işlemler tamamlanıp size teslim ediyor. İşlemler yapılırken isterseniz petinizin yanında da bulunabilirsiniz veya petinizi güvenle teslim edip sonra gelip alabilirsiniz.

Araç Her Türlü Konfora Sahip
Araç sıradan bir araç değil. Petinizin rahat etmesi için her türlü konfor düşünülmüş. Araç içinde devamlı sıcak su sağlayan termosifon da bulunuyor. Araçla hizmet veren çalışanlar gerçek birer hayvan sever. Bazı petlerin heyecanlanıp veya korkup kesim işlemine izin vermemesi sorunu hayvan eğitiminden anlayan personelin şefkatiyle çözülüyor. Ataşehir gezici pet kuaför hizmeti de sunuluyor.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.