Genel Arnavutköy Gezici Pet Kuaför
Arnavutköy Gezici Pet Kuaför

Arnavutköy Gezici Pet Kuaför

Arnavutköy Gezici Pet Kuaför

Evde beslediğimiz evcil hayvanlar için artık pek çok ürün ve hizmet mevcut. Veteriner hizmetlerinden değişik yiyecek türlerine bakım ürünlerinden bakım hizmetlerine kadar seçenekler var. Önceden evcil hayvan sahipleri tüy kesimini kendileri yapardı ve zorluk yaşarlardı. Pet kuaförlüğü son zamanlarda sevimli dostlarımız için verilen bir hizmet. Sitesi pethair.com.tr olan Pet Hair gezici hizmet veriyor.

Tüyler ve Bakım

Evde beslediğimiz kedi ve köpeklerin bakımı kolay değildir. Beslenmesi ile bakımı çok detaylıdır. Bu detaylardan biri de tüy bakımıdır. Bu tüylerin belli zamanlarda temizlenmesi ve kesim yapılması gerekir. Çok uzun tüyler evcilinizi bunaltacak ayrıca hijyen konusunda sorunlar olacaktır. Tüylerin kısaltılması ve şekilli kesim hizmetleri de ayrı bir meslek dalıdır ve Pet kuaförlüğünün alanına girer. Pet Hair, pet kuaförlük hizmeti sunan profesyonel bir firma. pethair.com.tr firmanın sitesi ve bir telefonla petiniz için kuaförlük hizmeti sunuyor.

Taşıma Sorunu Bitiyor
Petin bir yerden bir yere taşınması hem pet hem sahibi için istenmeyen bir durumdur. Nakliye için küçük bir taşıma çantası veya kafes kullanılır, taşırken sarsıntı olur, pet sıkılır ve çok sayıda sorun yaşanır. Pet Hair tüm bu sorunlardan sizi ve petinizi kurtarıyor. Çünkü firma petinizin ayağına kadar geliyor ve araç içinde tüy kesimi ve bakımı yapıyor. Arnavutköy Gezici Pet Kuaför hizmeti verilen bölgelerden biridir.

Gezici Hizmet
Pet Hair, kedi ve köpekler için tüy kesimini anestezi uygulamaya gerek kalmadan yapıyor. Arnavutköy gezici pet kuaför arıyorsanız Pet Hair ile iletişime geçin. Pet Hair, çağrınızın ardından adresinize özel tasarlanmış araçla hemen gelip kedi veya köpeğinizle araç içinde buluşuyor. Her türlü ekipmanın bulunduğu araç içinde önce pet güzelce yıkanıp güzelce kurutuluyor ve tüy kesimine başlanıyor. Tüyler petinize uygun şekilde makas veya özel traş makinesiyle kesiliyor. Hizmetlere petin tüy bakımı, tırnak bakım ve kesimi de dahil ediliyor. Tüm bu işlemleri izleyebiliyor veya petinizi güvenli ellere bırakıp belirtilen süre sonunda gelip alabiliyorsunuz. Pet hair, önemli sorunlardan olan pet traşını gezici yöntemle çözüyor ve işini mükemmel yapıyor.

SONRAKİ YAZI

Pet Kuaför Tuzla

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.