Genel Adalar Pet Kuaför
Adalar Pet Kuaför

Adalar Pet Kuaför

Adalar Pet Kuaför

Evcil hayvan besleyenler için son derece kolaylık sağlayan pet kuaförler Türkiye’nin her yerinde bulunuyor. Pet kuaförler adından da anlaşılacağı üzere hayvan kuaförü demektir. Evcil hayvanları gerekli her bakımının yapıldığı kurumlardır. Bazı kuaförler hayvan sağlığı klinikleri ile beraber olur. Yani pet kuaförde hem bakım yapılır hem de evcil hayvan sağlık kontrolleri gerçekleşir.

Bu kuaförlerde ultrason hizmeti bile bulunur. Hayvanının yaralandığında ya hastalandığında her zaman hayvan sahiplerinin yanında yer alır. Pet kuaförler son derece modern bir şekilde çalışır. Tüm cihazlar ve makineler kuaförlerde mevcuttur. Adalar pet kuaför de bu bakımların yapıldığı yerlerden birisidir. İstanbul Adalar’da yaşayanlar için oldukça yakın bir pet kuaförüdür.

Pet Kuaförde Köpek ve Kedi Banyosu

Evcil hayvan banyosu kolay gibi görünür. Ancak bu hiç de kolay bir işlem değildir. Banyo esnasında kedi ya da köpekleri durdurmak zordur. Bazı hayvanlar severek banyo yapıyor bazıları ise banyodan hoşlanmaz. Bu yüzden banyonun bilen kişiler tarafından yapılması ve banyoda hayvanlara oldukça hassas davranılması gerekir.

Pet yıkama işlemi için su hazırlanır ve banyo başlar. Banyoda her hayvan türüne ve derisine özel şampuanlar tercih edilir. Özel ilaçla yıkanan hayvanların tüyleri taranır ve güzelce kurutulur. Bu işlem hayvanların sağlıklı olması için en önemli bakımlar arasında bulunur. Mutlaka haftada bir kez yıkama yapılmalıdır. Adalar pet kuaför yıkama hizmetinin en mükemmel gerçekleştiği kuaförlerden birisidir.

Pet Kuaför Randevu Sistemi

Pet kuaförler tüm bu hizmetleri uygun fiyatlarla yapabilir. Pet kuaföre gidip saatlerce sıra beklememek için randevu sistemi bulunuyor. Bu sayede kolaylıkla gün belirleyebilir ve hayvan bakımını yaptırabilirsiniz. Pethair.com.tr sitesi en güzel pet kuaförlerin bulunduğu bir adrestir. Siteden hemen randevu almanın mümkündür.

Pet Kuaför Bakım Ücretleri

Pet kuaförler her türlü hizmet için ayrı ayrı ücret talep eder. Banyo 40 TL, traş 100 TL ve diğer bakımlar 75 TL gibi fiyatlardan yapılır. Ayrıca tüm bakım yaptıranlar için de ekonomik fiyatlar belirlenir. Pethair.com.tr adresi hemen randevu alabileceğiniz bir site özelliği taşıyor.

Adalar Pet Kuaför

ETİKETLER
ÖNCEKİ YAZI

Pet Kuaför Silivri

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.