Genel Adalar Gezici Pet Kuaför
Adalar Gezici Pet Kuaför

Adalar Gezici Pet Kuaför

Adalar Gezici Pet Kuaför

Evcil hayvanlar için geliştirilen çeşitli hizmet alanları vardır. Bu hizmet alanlarının en başında ise pet kuaför hizmetleri geliyor. Evcil hayvanlarda tüy ve tırnak kesimi gibi işlemler çok önemli olduğu için bu hizmetleri verebilmek adına çeşitli pet kuaför şirketleri kurulmuştur. Bu şirketlerin başında gelen Pet Hair, İstanbul’da en kapsamlı pet kuaför hizmetlerini yürütüyor. Adalar gezici pet kuaför firmaları içinden kalitesi ve tecrübedeki elemanları ile sıyrılmayı başaran Pet Hair, her zaman birinci tercih olmayı başarıyor. Binlerce kişiye başarılı bir şekilde pet kuaför hizmetlerini veren firma, İstanbul’da en tanınan pet kuaför şirketidir.

Pet Kuaför Hizmetleri Nelerdir?

Pet kuaförlerinde verilen hizmetleri tıraş işlemleri ile sınırlı tutmamak gerekiyor. Makas ve makina tıraş seçeneklerinin yanı sıra birçok hizmetten faydalanabilmek mümkündür. Pet Hair firmasının sizler için uzman bir şekilde verdiği tüm hizmetleri pethair.com.tr sitesi üzerinden görebilirsiniz. Köpeklerde tıraş sonrası yıkama ve rötuş gibi hizmetleri veren firma, aynı zamanda genel tüy taraması da yapıyor. Tarama işlemlerinde köpeklerin tüylerinin daha bakımlı görünmesi sağlanır. Ayrıca bu işlem sırasında tüylerin keçeleşmesi de önlenir.

Köpeklerde Tıraş Nasıl Yapılır?
Pet kuaför hizmetlerinde tıraş işlemi yaptırmak için başvuran kişiler genel olarak köpek sahipleridir. Çünkü köpeklerdeki tüylenmeler diğer evcil hayvanlara göre daha fazladır. Köpeklerdeki tıraş işlemleri makas ve makina seçenekleri ile uygulanır. Şayet amacınız tüyleri kısaltmaktan çok, belirli bir şekil vermek ise makas tıraşını tercih edebilirsiniz. Makina tıraşı ise direkt olarak köpek tüylerinin kısaltılmasını amaçlar. Adalar gezici pet kuaför hizmetlerini yetkili bir şekilde yürüten Pet Hair, isteklerinizle doğru orantılı olarak en kaliteli hizmetleri sizlere sunacaktır.

Pet Kuaför Ücretleri Ne Kadar?
Pet kuaförlerine ödeyeceğiniz ücretler kedi ve köpeklerde birbirinden farklıdır. Ayrıca farklı kedi ve köpek cinslerinde yapılan tıraşlar için de farklı ücretler alınabiliyor. Tüylenmenin daha fazla olduğu türlerde, tıraş işlemleri daha kapsamlı olduğu için ücretler de yüksek olacaktır. Bu konuda pethair.com.tr sitesini ziyaret ederek yetkililerle irtibata geçtiğiniz zaman, şirketin düşük fiyatlarından faydalanabilirsiniz. Pet Hair firması, her bütçeye hitap eden fiyat avantajlarıyla her vatandaşa hizmet ulaştırıyor.

ÖNCEKİ YAZI

Pet Kuaför Üsküdar

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.