Genel Pet Kuaför Zeytinburnu
Pet Kuaför Zeytinburnu

Pet Kuaför Zeytinburnu

Pet Kuaför Zeytinburnu

Evcil hayvanlarınıza her ne kadar çok değer de verseniz bir şekilde onlara ayıracak yeterli vakit bulamayabilirsiniz. Bundan dolayı onarın bakımları için gerekeni tam olarak yapamaz veya yaptıramaz, bundan dolayı da vicdani rahatsızlık duyarsınız. Oysa bu hizmeti ayağınıza kadar gelerek sunan birileri olsaydı fena olmaz mıydı? İşte o birileri artık var. Pet kuaför Zeytinburnu 2016 yılında hem sizlerin hem de evcil hayvan dostlarımızın bu ihtiyaçlarına çare olmak amacıyla kuruldu.

O günden bu yana var gücümüzle çalışıyor ve evcil hayvanlarımıza daha kaliteli bir yaşam standardı sağlamak için elimizden geleni yapmaya gayret gösteriyoruz. Pet kuaför Zeytinburnu evcil hayvan dostlarımıza kusursuz bir sevgi ve şefkatle yaklaşarak onların mobil aracımızdaki misafirliklerinden memnun kalmalarını sağlıyor. Aynı zamanda tüm hizmetlerimiz mobil aracımızda gerçekleştirildiği için sizlere sadece bizi davet ettikten sonra rahatça beklemek kalıyor.

Pet Kuaför Nedir?

Pet, evcil hayvan anlamında kullanılan bir kelimedir. Pet kuaför ise evcil hayvan kuaförlüğü anlamına gelir. Tüy tıraşı başta olmak üzere kulak içi temizliği, göz çevresi ve göz temizliği, tarama, rötuş, banyo ve tırnak kesimi gibi uygulamaların tamamını porno izle kapsayan bir uygulamadır. Pethair.com.tr adresinden kuaförlük hizmetlerimizin neler olduğu hakkında detaylı bilgiyi elde etmeniz mümkündür. Aynı zamanda bu hizmetlerimiz arasında bilmediğiniz varsa da açıklamaları detaylı bir şekilde Pethair.com.tr adresinde mevcuttur.

Randevu Nasıl Alınır?
Bizden randevu almak son derece kolay bir işlemdir. Tek yapmanız gereken Web sitemizi ziyaret ederek sağ üstte bulunan randevu bağlantısına tıklamak ve burada sizlerden rica ettiğimiz bilgileri girerek bizleri adresinize davet etmek. Biz de almış olduğunuz randevu üzerine mümkün olan en kısa zamanda adresinize dek gelerek bu hizmeti size sunacağız.

Gezici Araçta Neler Var?
Gezici aracımızdan ortalama bir evcil hayvan kuaför dükkanında bulunan her türlü donanım vardır. Termosifon, jeneratör, atık su tankı, dezenfekte ekipmanları ve dezenfekte amaçlı ultraviyole cihazı, özel üretim kurutma cihazı, bakım ekipmanları ve daha birçok donanım mobil aracımızda yer alır. Kısaca evcil hayvan dostumuzun sağlığı, rahatı ve mutluluğu için ihtiyacımız olan ne varsa…

ÖNCEKİ YAZI

Pet Kuaför Tuzla

SONRAKİ YAZI

Pet Kuaför Üsküdar

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.