Genel Pet Kuaför Küçükçekmece
Pet Kuaför Küçükçekmece

Pet Kuaför Küçükçekmece

Pet Kuaför Küçükçekmece

Evcil hayvan dostlarımız her koşulda ilgiye ihtiyaç duyarlar. Zira onlar için kişisel bakım hayati bir zorunluluktur. Hele ki sıcak yaz aylarında bu zorunluluk tavan yapar. Terlemek, vücut ısısını normal olan seviyeye getirmek için gerçekleştirilen bir bünyesel faaliyettir. Bu faaliyet olmazsa veya az gerçekleşirse sağlık açısından ciddi riskler taşır. Ancak ne yazık ki evcil hayvan dostlarımız arasında kedi ve köpekler sadece pati altlarından terleyebilir. Hal böyle olunca da sıcak dönemler onlar için çok zor geçer. Pet kuaför Küçükçekmece bu zorluğu onlar açısından biraz olsun hafifletebilmek amacıyla 2016 yılında faaliyetlerine başlamıştır. İstanbul’da her iki yakada birden hizmet vermekte olan pet kuaför Küçükçekmece gezici aracıyla evcil hayvanların adreslerine kadar gelerek onlara bu eşsiz hizmeti sunar ve böylelikle sizleri hem yol yorgunluğundan hem de vakit kaybından kurtarmış olur. Ancak bu hizmetimizden arta kalan zamanı evcil hayvan dostlarımıza ayırmanızı önemle tavsiye ederiz.

Kuaförlük Hizmeti Sonrası Oluşabilecek Herhangi Bir Risk Mevcut mudur?

Kuaförlük hizmetinde evcil hayvan dostumuza tıbbi anlamda zararı dokunacak herhangi bir risk söz konusu bile değildir. Ancak bilhassa ilk defa tüy tıraşı olan evcil hayvan dostlarımız bu durumdan biraz utanç duyabilirler. Aynı şekilde bazı dostlarımızda tüy tıraşı sonrası tüy küsmesi denilen durum ortaya çıkabilir. Tüy küsmesi, o noktadan tüy çıkmaması anlamına gelir. Ancak endişe edilecek bir durum yoktur, zira bu sorun bir sonraki tüy tıraşında çözülecektir.

Anestezi Hizmeti Var mı?
Pethair, evcil hayvanlarımızın sağlığı açısından anestezi veya sakinleştirici uygulamayı doğru bulmamaktadır. Ancak çok gerekli olması ve evcil hayvan sahiplerinin yoğun talebi üzerine en yakın veteriner kliniğine gidilerek bu faaliyet gerçekleştirilebilir. Anesteziden kaçınmamızın detaylı sebebini pethair.com.tr adresinden okuyabilirsiniz.

Randevu Almak Gerekiyor mu?
Pethair, adreslere gelerek mobil aracıyla bu hizmeti sizlere ve evcil hayvanlarınıza sunduğundan dolayı randevu almanız şarttır. Randevunuzu pethair.com.tr adresinde yer alan sistemden veya telefon numaramızdan bize doğrudan ulaşarak almanız mümkündür. Almış olduğunuz randevu üzerine bizleri adresinize davet edersiniz. Bizler de vermiş olduğunuz adrese en kısa zamanda uğrayarak evcil hayvan dostumuzu aracımızda misafir edip ihtiyaçlarını görürüz.

ÖNCEKİ YAZI

Pet Kuaför Kartal

SONRAKİ YAZI

Pet Kuaför Fatih

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.